Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 04.10.2010

Vložil: Světlana

Titulek: pozdrav

Jste moc milí, snad vás někdy uvidíme i v Berouně. Světla

Datum: 19.09.2010

Vložil: Lída, Hela, Lenka atd. - SKŘIVANY

Titulek: Děkujem!

Tu naši slávu ve Skřivanech jste fakt rozsvítili, škoda, že vám dali organizátoři jen hodinu, poslouchaly bychom vás dál, byla to pohoděnka a jste moc milí. Těšíme se na další setkání!!!

Datum: 19.09.2010

Vložil: Lukáš

Titulek: Pozdrav z Hořic ještě jednou :-)

Milí Kantoři, ještě jednou díky za příjemné setkání ve Skřivanech, byť bohužel krátké, a večer, kdy jsem si pustil Vaše čerstvé DVD. Je jednoduše strašně milé a radostné!

Datum: 09.09.2010

Vložil: Katka

Titulek: Držím palce!

Zdravím a držím palce!

Datum: 08.09.2010

Vložil: Lída, Prosek

Titulek: Mě jste taky dostali!

Milí Kantoři, nedostali jste jen SLAVÍKA, mě jste dostali také :-) Na Vašem koncertě jsem sice nebyla, ale poslechla jsem si vás na You Tube. Posílám vám tuto zprávu, i když vím, že DOSTALI JSME SLAVÍKA zní lépe, než "DOSTALI JSME KVĚTOŇOVOU"...

Datum: 06.09.2010

Vložil: Drahoš Slavík, Praha 3

Titulek: Zážitek!

Náhodou jsme se nachomýtli ke slavnosti zahrádkářů v Teplicích nad Metují a na plném náměstí právě vystupovala Vaše skupina. Měli jsme v úmyslu pobýt jen chvíli, ale nakonec jsme si Vás užívali přes 2 hodiny. Nelitujeme, byl to krásný zážitek. Děkujeme, Slavíkovi

Datum: 02.09.2010

Vložil: Jitka Suchá, Praha 2

Titulek: Prodej DVD

Dobrý den.Už se ví,kdy bude přesně zahájen prodej nového DVD Kantorů? Děkuji Jitka

Datum: 02.09.2010

Vložil: KANTOŘI

Titulek: Re: Prodej DVD

Dobrý den, Jitko - děkujeme za Váš zájem. Rádi bychom prodej zahájili nejpozději 18.9.2010 na koncertě ve Skřivanech u Nového Bydžova, ale čekáme na licenci OSA, při jejímž vydávání se vyskytly nejasnosti kolem jednoho z autorů. Tak nám držte palečky, aby se to co nejdřív vyjasnilo.
Zdraví KANTOŘI

Datum: 30.08.2010

Vložil: L.Hasil, Plzeň

Titulek: Musím potvrdit

Je-li řeč o festivalu ve Strakonicích, musím slova pí.Hladíkové potvrdit, Kantoři pro nás byli v té promáčené noci jako sluníčko - jeden z nejlepších zážitků celého festivalu! Libor

Datum: 29.08.2010

Vložil: M.Hladíková

Titulek: My děkujeme vám!

Potěšilo nás,jak Kantoři ocenili nás diváky,kteří si v mokré noci z pátku na sobotu počkali na jejich vystoupení.Poděkování si ale zaslouží hlavně oni,protože už jsme mysleli,že se jejich krásných písniček nedočkáme a pochopili bychom to,protože bylo fakt hrozné počasí a oni i jejich nástroje museli být zmrzlí na kost a promočení skrz naskrz.Jsou to ale profíci a navíc moc milí! Marta (a její parta :-)

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!