Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 25.08.2010

Vložil: M.Bláhová, ZŠ Komenského

Titulek: Přání

Dobrý den, na naši školu přišla informace o Vašich www-stránkách i o novém DVD. Obojí mě zaujalo a jsem velice příjemně překvapená. Přeji Vám hodně úspěchů. Mgr.Bláhová

Datum: 24.08.2010

Vložil: Soňa, Hradec Králové

Titulek: Lilie

Souhlasím,Paddy je parádní a Lilie ještě lepší! Soňa

Datum: 23.08.2010

Vložil: Věrka

Titulek: Pozdrav z Berounska

Normálně nikam nepíšu, ale dneska musím: NĚCO TAK KRÁSNÉHO, jako je Paddy (hlavně úvod s tím stromem), jsem snad ještě neslyšela! A ostatní písničky také moc pěkné!!! Věra

Datum: 20.08.2010

Vložil: Pohodář Tom

Titulek: Ztracený seznam koncertů

Ahojky Kantoříci,
na úvodní stránce jsem našel zmínku, že budou i nějaké nové akce, tak jsem se chtěl podívat, kde budete hrát... a ono nic. Seznam akcí se někam ztratil a když jsem ho hledal ve vyhledávání, našlo mi to odkaz a po kliknutí na něj jsem se dozvěděl, že článek neexistuje. Tak se přimlouvám za opravu, ať si můžu najít nejbližší akcičku, kdy nebudete hrát večer někde v Tramtárii a pádit na ni koupit si vaše nové DVD.
Mějte se nádherně a ať se daří při zkoušení.

Tomáš

Datum: 20.08.2010

Vložil: KANTOŘI

Titulek: Re: Ztracený seznam koncertů

Ahoj, Tome - omlouváme se za způsobené trable, ale:
a.) jsme museli celý plán "překopat", abychom mohli vyhovět všem zájemcům
b.) ne všichni pořadatelé si přáli veřejnou prezentaci svých akcí, a tak jsme seznam zatím stáhli (brzy ho ve vhodné formě obnovíme) a výběr našich volně přístupných představení budeme zatím zveřejňovat na úvodní straně (viz např. koncerty ve Skřivanech 18.9. ve 14.00 a v Novém Bydžově 12.11. od 19.00, o nichž píšeme v rubrice CO NOVÉHO U KANTORŮ).
Děkujeme ti za pochopení a zachovej nám přízeň.
KANTOŔI

Datum: 20.08.2010

Vložil: Štefan, Valmez

Titulek: pozdrav

Posílám valašský pozdrav a přeji hodně krásných písniček! Dnes jedu na Trnkobraní,tam by jste také mohli vystupovat. Štefan

Datum: 18.08.2010

Vložil: Líba, Chlumec

Titulek: co mám na srdci?

Poslechla jsem si na You Tube Lilii a na srdci mám příjemno... díky Líba

Datum: 14.08.2010

Vložil: Vašek, Liberec

Titulek: pamětník

Kantory si pamatuji ještě když se zakládali(y) na PF v Hradci Králové. Jsou pořád výborní, ba co víc, fyzicky (kromě mladých děvčat :-) i umělecky vyzráli(y). Vašek

Datum: 12.08.2010

Vložil: Vávrovi, Příbram

Titulek: pěkné

Lidovky moc nemusíme,ale vaše písničky jsou pěkné,má to šťávu a atmosféru (soudíme jen podle ukázek na YouTube)

Datum: 10.08.2010

Vložil: standa

Titulek: dobrej nápad

ten slovník nástrojů - dobrej nápad,až na to,že babča mi říká,že lítám jak fanfrnoch a teď už vůbec nevím, proč se to říká :-) :-) :-)

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!