Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 09.08.2010

Vložil: Jiří Valdauf

Titulek: staré nástroje

často tady na webu jmenujete nástroje,které vůbec neznám,asi jde o staré nástroje.Kde se můžu dovědět,o co jde?Děkuji a přeji hodně úsoěchů,máte hezké písničky.Jirka

Datum: 09.08.2010

Vložil: KANTOŘI

Titulek: Re: staré nástroje

O nástrojích, které používáme, se lze mnohé dovědět v různých hudebních encyklopediích (i na webu), ale protože Váš dotaz není ojedinělý, umístili jsme malý "slovníček" historických nástrojů i na naše webové stránky - viz rubrika DISKOGRAFIE. Děkujeme za přání i za pochvalu :-) KANTOŘI

Datum: 07.08.2010

Vložil: Mirek

Titulek: Kantoři na náměstí

Viděl jsem vás filmovat na kruháku v Bydžově a teď už vím proč :-) Na výsledek jsem zvědavý,těším se na koncert v divadle a blahopřeju k výročí !!!!!!!!!!! (ten věk na vás není ani vidět :-)

Datum: 02.08.2010

Vložil: Lukáš

Titulek: Pozdrav z Hořic

I já musím moc pozdravit a na nové DVD se těším čím dál víc po poslechu a zkouknutí Baddyho i Lilie!

Datum: 31.07.2010

Vložil: Radek, Náchod

Titulek: Držím palce

Dobrý den.Znám vás z Ratibořic a jste moc fajn.\příjemná muzika.Držím palce.

Datum: 24.07.2010

Vložil: Soňa, Hradec Králové

Titulek: DVD

Na to vaše DVD se moc těším.Podle obrázků to vypadá,že bude mít krásnou atmosféru,jaká se ke KANTORUM hodí.A gratuluji k narozeninám -hrozně to letí...
Soňa

Datum: 20.07.2010

Vložil: Fr.Majer

Titulek: příjemné setkání

nikdy bych neřek že budu mít radost ze setkání s KANTORY o prázdninách :-) ale je to příjemné setkání s příjemnými webovkami na které mne přivedla příjemná písnička o Paddym - tak vám za všechno to příjemno děkuju. Fanda

Datum: 18.07.2010

Vložil: Libor

Titulek: vzkaz

ZDRAVÍM A FANDÍM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Datum: 20.07.2010

Vložil: Věra

Titulek: Re: vzkaz

Připojuji se !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Datum: 16.07.2010

Vložil: Pohodář Tom

Titulek: Mary se dnes vdává

Ahojky Kantoříci,
i já se přidávám se svou gratulací k vašemu krásnému jubileu a už se moc těším na vaše nové DVD, které bude podle obrázků, ukázek a povídání soudě nádherné až z toho půjde po zádech mráz.
Vaše povídání o natáčení DVD mě přimělo se pousmát... písničku Mery se dnes vdává jste totiž málem nahráli v den, kdy se vdávala moje kamarádka Maruška a tak jsem ji textem písničky na dálku přál hodně štěstí a celý den jsem si ji zpíval.
Tak se mějte krásně a ať vám vaše krásná práce jen a jen daří.

Tomáš
https://www.pohodar.com

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!