Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 03.11.2010

Vložil: Radka a Liba

Titulek: Re: Gratulace

Lépe bysme to nenapsaly, tak se jen PŘIPOJUJEME !!!

Datum: 03.11.2010

Vložil: Ludva

Titulek: Re: Re: Gratulace

Já taky! A přeji hodně takových posluchačů, jako jsem já - NADŠENÝCH!

Datum: 26.10.2010

Vložil: FILIP JANSKÝ

Titulek: PŘÁNÍ

JÁ VÁM CHCI JEN POPŘÁT VŠECHNO DOBRÉ K VAŠEMU JUBILEU - NIC VÍC, NIC MÍŇ :-) FILIP

Datum: 23.10.2010

Vložil: Mirek,N.B.

Titulek: Sláva!

Jsem rád že nás nakonec o vánoční koncert v Bydžově nepřipravíte!Byla by to škoda,už jsme si zvykli :-) Míra

Datum: 22.10.2010

Vložil: J.Hladíková

Titulek: vánoční koncerty

Vaše vánoční koncerty jsou moc krásné - měla jsem tu čest před 2 lety, i když to máme daleko, určitě za Vámi zkusíme někam zajet (nebude-li kalamita). Kdyby se to nepodařilo, přeji aspoň touto cestou hodně úspěchů do další "40". Jiřina

Datum: 18.10.2010

Vložil: Peter Mosholder - Kyle

Titulek: I look forward to more!

I'm impressed by your videos (You Tube). I just saw a few of your uploads, I just wanted to let you know that I'm amazed at how good they were.
If you ask me your vids are among the best on the site!
For the first time in a while I found some videos that were pretty enjoyable to watch, kudos to you for that! The weirdest part is people would rather watch those crappy videos instead of turning to something new and unique!
I look forward to more!
Kyle

Datum: 18.10.2010

Vložil: Roman

Titulek: youtube

na youtube moc pěkný

Datum: 13.10.2010

Vložil: Milena

Titulek: Opět jste mě dostali!

Včera jsem byla na vernisáži, kterou zahajoval milými a vtipnými slovy pan dr.Honzík. Mimo jiné hovořil o významu slova "pohoda" a v té souvislosti vzpomněl i Vaši skupinu. Shodou okolností jste mi utkvěli v paměti kdysi, když jsem jako 15-letá holka byla na Vašem koncertu a byl to tenkrát pro mě ohromný zážitek. Proto jsem si po zahájení výstavy s panem doktorem moc hezky popovídala na téma "Kantoři"a také jsem se dozvěděla, jak Vás najdu na internetu. A teď jsem tady, poslechla jsem si všechny Vaše písničky, které tu jdou přehrát, dívám se na Vaše milé a rozverné fotografie u dřevěného kostelíka, usmívám se u toho a zároveň mi tečou po tváři slzy. Prostě - tenkrát ten zážitek nezpůsobila puberta, ale Váš KUMŠT s velkým "K". A tak jste mě opět dostali, třebaže od prvního setkání už uplynulo více než 30 let... S úctou Vaše Milena, Liberec

Datum: 10.10.2010

Vložil: Jarka -Smidary

Titulek: díky

Byla jsem na vašem koncertu ve Skřivanech a díky tomu jsem se viděla ve filmu na youtube, teď si prohlížím vaše fotky od našeho kostelíka na Loučné Hoře. Mám na vás prostě štěstí a jsem tomu ráda,protože jste opravdu vynikající kapela a moc příjemní lidé.Tak se těším na další setkávání :-) Jarka

Datum: 08.10.2010

Vložil: Jana a Blanka, Hradec

Titulek: vánoce

Milujeme vaše vánoční koncerty,loni jsme byly v Bydžově,můžeme za vámi někam vyrazit i letos?V HK nebo okolí.Děkujeme a přejeme hodně štěstí k narozkám! J&B

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!