Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 13.11.2010

Vložil: Petr

Titulek: Dlouhý,ale krátký

Milí Kantoříci,váš koncert 12.11. mě přinutil 3x volat domů,že jsem pořád ještě fakt v divadle a nikde neflámuji,a přesto se mi nakonec nechtělo pustit Vás z jeviště,i když jste museli být totálně grogy,protože jste do toho dávali jako vždycky všechno.Tak Vám mockrát děkuju jménem všech "flamendrů",kteří se díky Vám vraceli v pátek domů až o půlnoci.

Datum: 11.11.2010

Vložil: Stáňa

Titulek: Krásný vánoční

Koukla jsem na Youtube a moc se mi líbí Lilie a ty vánoční. Stáňa

Datum: 09.11.2010

Vložil: Jiří Janda

Titulek: Umíte spravit náladu

Tak jsem si o vás přečet v novinách,poslechl jsem si Proglas,prohlédl vaše stránky,pustil si videa na Youtube a dokonce i ty kratinké ukázky z CD a řeknu vám,že umíte spravit náladu.Jste hrozní pohodáři a to už se teď moc nevidí.K vašemu jubileu přeji vám i sobě,abyste takoví zůstali!Jirka

Datum: 07.11.2010

Vložil: Honza a Tereza

Titulek: koncert v Přelouči?

Dobrý den, mezi akcemi máte uveden koncert v přeloučské Záložně 22. listopadu od 18.30 hodin. Tady v Přelouči to ale v tištěném zpravodaji, na plakátech ani na různých webech města mezi akcemi není. Opravdu koncert bude? H+T

Datum: 07.11.2010

Vložil: KANTOŘI

Titulek: Re: koncert v Přelouči?

Koncert opravdu bude, a to v rámci pořadu "Podzimní světlušky aneb BEJVÁVALO", pořadatelem je Základní škola Zdechovice, předprodej byl zahájen 3.11., více se dozvíte na webu školy: www.skolazdechovice.cz, tel. 466 936 105 nebo e-mailu: skolazdechovice@email.cz

Datum: 06.11.2010

Vložil: J. & M.Staňkovi

Titulek: krásná kronika

Tak si tak "listujem" Vašimi webovkami a máme pohodu. Je nám totiž také 40 (resp. 40 a 42), tak se nás to hodně týká. Závidíme p.Filipovi, že už má ve skupině dceru - nám obě děti zběhly do úplně jiných oborů, i když až je opustí puberta, třeba začnou malovat jako mamka nebo sportovat jako otec... Kantoři (jako jsme my) z nich už ale asi nebudou :-(
Promiňte to osobní vyznání, ale rozněžnili jste nás tou svojí krásnou kronikou. Těšíme se na shledání v Hradci 15. 12. na naší společné fakultě.
Jarka a Milan

Datum: 06.11.2010

Vložil: Jan Filip

Titulek: Re: krásná kronika

Milí přátelé,
jsme rádi, že jsme Vám udělali radost a jenom upřesňuji, že na Pedagogické fakultě (dvoraně univerzity) hrajeme v pondělí 13. prosince 2010 v 19.30. Dne 15. 12. už jsme v Novém Bydžově. Mějte se krásně a zdravím! Honza

Datum: 07.11.2010

Vložil: Milan Staněk

Titulek: Re: Re: krásná kronika

Děkujeme za okamžitou reakci - navíc přímo od vedoucího skupiny! Kdyby si všichni takhle vážili lidí, bylo by nám lépe... Jsem rád, že jsme se ve Vás nezmýlili (až na ten termín, ale to byl pouze Jarčin překlep, který jsme si uvědomili hned, když jsme vzkaz odeslali). Takže: 13. 12. (a klidně i toho 15. 12. - Bydžov zase není tak daleko...)! S pozdravem Milan & Jarka

Datum: 03.11.2010

Vložil: Jirka Kolínský

Titulek: Gratulace

Milí Kantoři,dočetl jsem se v Deníku o Vašem krásném výročí.Protože jste mi zpříjemnili už hodně hodin života,přeji vám hodně zdraví a ať Vám to pořád tak krásně hraje a zpívá!
JK

Datum: 03.11.2010

Vložil: Radka a Liba

Titulek: Re: Gratulace

Lépe bysme to nenapsaly, tak se jen PŘIPOJUJEME !!!

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!