Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 09.03.2020

Vložil: Jindra

Titulek: Re: Gratulace 70

Děkuji, moji Kantoři :-)

Datum: 27.01.2020

Vložil: Krebs

Titulek: Kantori

Country radio mi bezi furt doma i v aute a tak muzu rict ze ta hodka s vami byla jedna z nejlepsich co jsem tam slysel s pohodovym povidanim i paradni muzikou

Datum: 27.01.2020

Vložil: Honza

Titulek: Re: Kantori

Vážený pane Krebsi,
děkujeme za milý vzkaz, v 50-tém roce naší existence se to moc hezky čte.
Mějte se krásně!!!

Datum: 26.01.2020

Vložil: Jura

Titulek: frajeři!

Hele, já nebudu moc hodnotit to Country Radio, který se vám fakt povedlo, ale chci něco jinýho - dělám zvukaře u jednoho věhlasnýho uskupení u nás na jihu, ale V ŽIVOTĚ jsem nezažil, aby se o mě někdo někde zmínil natož mě chválil. Přitom každej ví, že zvukař může všechno zachránit a nebo pohřbít. Jste frajeři, že si toho svýho takhle hýčkáte a berete ho jako plnohodnotnýho člena kapely. Závidím mu! Jsem rád, že jsem vás slyšel.

Datum: 27.01.2020

Vložil: Slávek

Titulek: Re: frajeři!

Já si toho taky vážím

Datum: 27.01.2020

Vložil: Honza

Titulek: Re: frajeři!

Ahoj Juro,
já jsem ještě zažil éru v 70-tých létech minulého století, kdy zvukaře dělal každý, kdo sehnal peníze na nákup aparatury. Podle toho to někdy vypadalo. O to víc si vážíme těch dobrých a to je právě Slávek. Nejen že umí, ale vozí nás i na štace a je pohodovej. Ať se Ti daří čím dál líp a ať si to uvědomí ti, pro které děláš!!!

Datum: 26.01.2020

Vložil: Jarmila

Titulek: Country rádio

Vaše vysílání bylo úžasné, úžasná, úžasné!!! Děkuji.

Datum: 27.01.2020

Vložil: Honza

Titulek: Re: Country rádio

Milá Jarmilko,
moc děkujeme, děkujeme, děkujeme. Mějte se krásně!!!

Datum: 26.01.2020

Vložil: Wabi

Titulek: srdcem v country

Nejdřív sem si říkal: co ty pohledávaj na Country rádiu, ale sorry, moc sem se splet!!! Vaše muzika byla i country a hlavně byla super. I to vaše vyprávění. Smekám širák, bardi!!!

Datum: 27.01.2020

Vložil: Honza

Titulek: Re: srdcem v country

Ahoj Wabi,
ona ta country i folk má stejné kořeny a to je dobře.
Moc děkujeme za milý vzkaz.

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!