Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 27.11.2020

Vložil: Honza

Titulek: Re: pozdrav

Milá Radko,
také nás to mrzí, ale s pandemií nic neuděláme. Oslavy našeho jubilea přesuneme na dobu, až to půjde. Na nástroje cvičíme každý sám a občas i dohromady. Jsme rádi, že se Vám naše výroční CD líbí. Vždycky jsme se řídili tím, že by nás to mělo především bavit. Proto děláme pořád dál a tím se vyvíjí i naše muzika. Hrát 50 let stále stejné písničky, to by se nedalo vydržet. To by byla cesta k zániku.
Mějte se moc hezky, těšíme se na živé hraní a na setkání s Vámi.

Datum: 20.11.2020

Vložil: Ludmila

Titulek: Rychnov n,K.

Myslím si, že jsem vrstevnice těch, kteří zakládali v r. 1970 skupinu Kantoři, a tak mě tu více, tu méně provázíte celým obdobím dospělosti. Poslední léta na vás mám ale smůlu - když jste hráli někde poblíž, vždy mi do toho něco přišlo. Teď jste konečně měli být přímo u nás, v Rychnově a zase nic... Ale ono to jednou vyjde! Hodně zdraví, milí Knatoři. Lída

Datum: 21.11.2020

Vložil: Honza

Titulek: Re: Rychnov n,K.

Milá Lído,
jednou to určitě vyjde. Děkujeme za milé přání, budeme se těšit na setkání.
Mějte se krásně!

Datum: 18.11.2020

Vložil: Jirka Potočný

Titulek: gratulka

Všechno nejlepší k vašemu výročí - vaše muzika je moc pěkná! JP

Datum: 18.11.2020

Vložil: Honza

Titulek: Re: gratulka

Ahoj Jirko,
moc děkujeme, jsme rádi, že jsme Tě svojí muzikou zaujali.

Datum: 30.09.2020

Vložil: Bártíková

Titulek: Modřany

Byl to naprosto úžasný večer s Vámi (29.9.)! Přenádherná muzika, vlídné a vtipné povídání - jak jsem nechtěla jít (kvůli roušce a viru), tak jsem teď šťastná, že jsem si Vás nenechala ujít. Myslím, že až se ty Modřany rozkřiknou, budete v Praze mnohem častěji! Ještě jednou děkuji za vytržení z nevlídné reality. Jarka

Datum: 30.09.2020

Vložil: Honza

Titulek: Re: Modřany

Milá Jaruško,
jsme moc rádi,že jsme Vás nezklamali. My jsme si to také se srdečným a vnímavým obecenstvem(jehož jste byla součástí)ve Viničním domku nádherně užili.
Zachovejte nám přízeň a mějte se moc hezky!

Datum: 25.09.2020

Vložil: Petr Dvořák

Titulek: Jste skvělí !!!

Milí Kantoři,
svým uměním jste ve Rtyni 1. srpna 2020 publikum zdejšího festivalu naprosto dostali. Vrcholem programu letošní rtyňské Noty bylo jednoznačně Vaše vystoupení. Nikomu jinému se ten večer tak nadšeně netleskalo... Snad to bylo slyšet. :)
Moc děkujeme za tu nádheru. Mějte se krásně a ať se Vám vše daří. P+M

Datum: 26.09.2020

Vložil: Honza

Titulek: Re: Jste skvělí !!!

Ahoj Petře,
moc děkujeme za milý vzkaz. Jsme rádi, že jsme Vás tak zaujali svojí muzikou.
I po těch letech nás to pořád baví a tak máme radost, když se to podaří přenést na posluchače.
Také se mějte moc hezky a zase někdy na viděnou a slyšenou!

Datum: 19.08.2020

Vložil: Pavel Tomeš

Titulek: Karlovka

Byli jsme v Karlovce a zajistili vstupenky na listopad a vyplívá z toho naše spokojenost a poděkování Pavel Tomeš

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!