Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 17.02.2021

Vložil: Honza

Titulek: Re: HK

Ahoj Oldo,
děkujeme za milé ocenění a gratulaci. Těšíme se, až se zase budeme setkávat naživo. Přejeme Ti krásné dny!

Datum: 15.12.2020

Vložil: Jiří z Příbrami

Titulek: Pozdravení

Milí Kantoři, nositelé skvělé nálady, velká škoda letošního nešťastného roku, který je vaším jubilejním. Však pevně věřím, že další dny, měsíce a roky budou v lepší konstalaci. Do adventního času, do vánočních svátků i do nového roku vám i nám posílám přání naplněné zdravím, pohodou a láskou. Jiří z Příbrami se těší na setkání s vámi.

Datum: 15.12.2020

Vložil: Honza

Titulek: Re: Pozdravení

Ahoj Jirko,
moc děkujeme za milý vzkaz a přání. I my věříme, že zase bude líp a tu dlouhou pauzu nějak postupně doženeme. Budeme se těšit na setkání s Tebou na nějaké naší akci.
Přejeme Ti krásný zbytek Adventu, radostné prožití Vánoc a šťastný nový rok!

Datum: 26.11.2020

Vložil: Radmila Novotná

Titulek: pozdrav

Je mi upřímně líto,že se vám jubilejní rok nevydařil podle představ.Tratíme na tom i my,kteří jsme se těšili na vaše slavnostní koncerty.Doufám,že vám nouzový stav umožňuje aspoň se udržovat v obdivuhodné kondici,kterou si po ta dlouhá léta zachováváte.Dostala jsem darem vaše poslední CD a byla jsem mile překvapena,že jste ani v nejmenším neustrnuli ve vývoji.Je to úplně něco jiného,než na co jsem od vás byla zvyklá,a přece jsou to Kantoři.Je to velké umění razantně změnit polohu a při tom si zachovat tvář.Tak vám přeji,abyste měli takové "stárnutí" i nadále! Těším se,až nás zase vláda pustí z domácího vězení a užiji si vás živě!!! Radka

Datum: 27.11.2020

Vložil: Honza

Titulek: Re: pozdrav

Milá Radko,
také nás to mrzí, ale s pandemií nic neuděláme. Oslavy našeho jubilea přesuneme na dobu, až to půjde. Na nástroje cvičíme každý sám a občas i dohromady. Jsme rádi, že se Vám naše výroční CD líbí. Vždycky jsme se řídili tím, že by nás to mělo především bavit. Proto děláme pořád dál a tím se vyvíjí i naše muzika. Hrát 50 let stále stejné písničky, to by se nedalo vydržet. To by byla cesta k zániku.
Mějte se moc hezky, těšíme se na živé hraní a na setkání s Vámi.

Datum: 20.11.2020

Vložil: Ludmila

Titulek: Rychnov n,K.

Myslím si, že jsem vrstevnice těch, kteří zakládali v r. 1970 skupinu Kantoři, a tak mě tu více, tu méně provázíte celým obdobím dospělosti. Poslední léta na vás mám ale smůlu - když jste hráli někde poblíž, vždy mi do toho něco přišlo. Teď jste konečně měli být přímo u nás, v Rychnově a zase nic... Ale ono to jednou vyjde! Hodně zdraví, milí Knatoři. Lída

Datum: 21.11.2020

Vložil: Honza

Titulek: Re: Rychnov n,K.

Milá Lído,
jednou to určitě vyjde. Děkujeme za milé přání, budeme se těšit na setkání.
Mějte se krásně!

Datum: 18.11.2020

Vložil: Jirka Potočný

Titulek: gratulka

Všechno nejlepší k vašemu výročí - vaše muzika je moc pěkná! JP

Datum: 18.11.2020

Vložil: Honza

Titulek: Re: gratulka

Ahoj Jirko,
moc děkujeme, jsme rádi, že jsme Tě svojí muzikou zaujali.

Datum: 30.09.2020

Vložil: Bártíková

Titulek: Modřany

Byl to naprosto úžasný večer s Vámi (29.9.)! Přenádherná muzika, vlídné a vtipné povídání - jak jsem nechtěla jít (kvůli roušce a viru), tak jsem teď šťastná, že jsem si Vás nenechala ujít. Myslím, že až se ty Modřany rozkřiknou, budete v Praze mnohem častěji! Ještě jednou děkuji za vytržení z nevlídné reality. Jarka

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!