Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 09.07.2022

Vložil: Honza

Titulek: Re: Zjevení

Milé dámy,
to nás moc těší, že jste byly tak spokojené. Ratibořice jsou i pro nás každoroční srdeční záležitost. Zachovejte nám přízeň i do budoucna a mějte se krásně!

Datum: 03.04.2022

Vložil: Brátovi

Titulek: přání

Přejeme Vám brzké uzdravení, milí Kantoři. S Vámi je život bohatší a veselejší!
Soňa a Libor

Datum: 03.04.2022

Vložil: Honza

Titulek: Re: přání

Milí Brátovi,
moc děkujeme a věříme, že zase bude brzy líp.

Datum: 18.03.2022

Vložil: Helena

Titulek: Palec nahoru

Milí Kantoři, neumím si představit, o kolik peněz Vás připravil koronavirus. A když už byste konečně mohli hrát (a vydělávat peníze) bez omezení, dáváte své odměny ve prospěch Ukrajiny. Moc mě těší, že moje oblíbená kapela je složena nejen ze špičkových muzikantů, ale i ze senzačních lidí! Máte srdce na pravém místě a je to znát nejen z Vašeho jednání, ale i z Vašich uměleckých výkonů, z Vašich písniček!
Moc Vás zdravím a jsem na Vás pyšná!!! Hela

Datum: 19.03.2022

Vložil: Honza

Titulek: Re: Palec nahoru

Milá Helenko,
tady je to jasná volba, postavit se na odpor zlu, které šíří krvavý diktátor a masový vrah Putin. V roce 1968 nás státy Varšavské smlouvy převálcovaly za jedinou noc a nikdo se nás nezastal. Dnes je celý svět, až na pár zbabělců, zajedno. Proto Ukrajina zvítězí. Pomoc potřebným, to bude v naší kapele vždycky na prvním místě.
Moc děkujeme za Váš vzkaz a těšíme se zase někdy s Vámi na shledanou!!!

Datum: 14.03.2022

Vložil: Josef Pellar

Titulek: Chlumecký koncert

Dobrý den, milí Kantoři,
osud tomu chtěl, abych se 11. března vyskytl v Chlumci nad Cidlinou a po otázce "Co s načatým večerem" zavítal na váš koncert.
Mohu vám sdělit, že ač jsem zmlsaný Pražák, hodně dlouho jsem neprožil tak úchvatné dvě hodiny.
Nikdy bych nevěřil, že tři muzikanti dokáží vyluzovat tak plný zvuk, doplněný krásným trojhlasem! Navíc v melodiích, v nichž vaše autorská tvorba směle konkuruje hudbě z celého světa.
Totéž platí o vašem moderátorovi, který velice civilně, lidsky a vtipně propojil program do jednotného celku, z nějž jsme se mnohé dověděli i od plic zasmáli. Přitom se nesnížil, jak jsme teď zvyklí, k podbízivým vtípkům a trapnému pitvoření.
I vaše závěrečná informace, že své honoráře dáváte na Ukrajinu, vyzněla naprosto přirozeně, bez zbytečné okázalosti.
Je na vás prostě vidět, že svůj kumšt děláte hlavně pro radost. Vaši i naši.
Těch 5 CD, která jsem si od vás koupil (a ještě na ně dostal velkorysou slevu!) budou mít v diskotéce stejně čestné místo, jako vy v mém srdci a vzpomínkách.
Děkuji!
S úctou Josef Pellar

Datum: 14.03.2022

Vložil: Honza

Titulek: Re: Chlumecký koncert

Dobrý den Josefe,
moc děkujeme za Váš milý vzkaz.
Naše čtvrté složení Kantorů je sice dvougenerační, ale drží vzácně pohromadě - nejdéle za celých 52 let trvání kapely. Prostě nám je spolu dobře a hlavně máme pořád chuť a nové nápady do dalšího muzicírování.
Přejeme Vám hodně zdraví a štěstí do dalších let!
Vážíme si Vaší přízně!!!

Datum: 15.03.2022

Vložil: Jana + 3

Titulek: Re: Chlumecký koncert

Rády se přidáváme! Také jsme si to užily :-)

Datum: 15.03.2022

Vložil: Honza

Titulek: Re: Re: Chlumecký koncert

Milá Janičko a spol.,
jsme rádi, že jste si to s naší muzičkou užily.

Datum: 28.11.2021

Vložil: Iva Nováková - FB

Titulek: Strašov

Milá kapelo, moc vám děkuji za krásný zážitek ve Strašově, hezčí začátek adventu si ani nelze přát :-)

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!