Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 26.01.2020

Vložil: Honza Mladá Boleslav

Titulek: Country radio

Super pořad na Country rádiu!Bezvadnýý povídání i muzika!Umíte!Dík!

Datum: 27.01.2020

Vložil: Honza

Titulek: Re: Country radio

Ahoj Honzo,
také děkujeme za moc milé ocenění.

Datum: 06.01.2020

Vložil: Pavel Tomeš st

Titulek: Poděkování

Včera jsem se zůčastnil Vašeho koncertu a byl jsem nadšen . V N:B žiji od roku 1981 a celý koncert jsem viděl prvně a lituji že jsem si minulosti neudělal více času,nyní to napravím .Přeji honě zraví a lásku k muzice

Datum: 06.01.2020

Vložil: Honza

Titulek: Re: Poděkování

Ahoj Pavle,
jsme moc rádi, že máme zas o jednoho příznivce víc. Také přejeme šťastný nový rok!

Datum: 06.01.2020

Vložil: Jana

Titulek: bravo

Jsem tzv. zmlsaná Pražanda, jak občas slýchám, a tak jsem se rozpakovala, zda odjet včera z dovolené až večer, protože mě zajímal váš koncert, na který mě pozvali přátelé. Nakonec jsem ale rozhodně nelitovala! Moc hezky jste mě naladili před návratem k povinnostem, užila jsem si jak podmanivou a bravurní muziku, tak vtipné průvodní slovo. Celou cestu po D 11 jsem se navzdory silnému provozu usmívala a ten úsměv mi vydržel až do rána. Děkuji!!!

Datum: 06.01.2020

Vložil: Honza

Titulek: Re: bravo

Milá Janičko,
vážíme si toho, že jsme Vás nezklamali a ať je pro Vás stejně úsměvný celý nový rok! Budeme se těšit zase někdy na shledanou.

Datum: 03.01.2020

Vložil: Libuše a Jan

Titulek: Obdiv

Prohlížím si vaše fotografie z adventních koncertů a moc se mi líbí, jak suverénně přecházíte z malých vísek na velká náměstí nebo z malých kostelíků do velkých chrámů. To je obdivuhodné a moc oceňuji, že i v těch nejmenších vesničkách ze sebe vydáváte vše. Sami jsme to zažili v Popovicích, kde jste nás nádherně naladili na celé svátky. Přeji vám hodně stejně spokojených diváků, jakými jsme my. Libuše

Datum: 03.01.2020

Vložil: Honza

Titulek: Re: Obdiv

Milá Libuško,
jsme moc rádi, že naše milované obecenstvo pozná a ocení, že je pro nás muzika především nádherná zábava. Posluchači jsou všude stejní a mají nárok, abychom jim zahráli, jak nejlépe umíme. Jinak by nás to ani nebavilo. Tak zase někdy na viděnou a slyšenou!!!
Mějte se krásně a přejeme Vám i Janovi šťastný nový rok!

Datum: 01.01.2020

Vložil: Jiří Gruntorád

Titulek: gratulace

Jsem také KANTOR, vystudovaný v Hradci, a tak jsem si vaší muziky užíval rád a dosyta. Potom mě ale vítr odvál až za oceán a po návratu na Plzeňsko, a tak jsem vás poněkud ztratil ze zřetele. Jsem tedy velice rád, že pořád hrajete a i ve svých úcty hodných 50 letech hýříte aktivitou. Přeji vám v tom hodně úspěchů, zdraví a energie. Rád si ve vašem programu najdu akci, kterou budu mít možnost navštívit a slyšet vás po letech opět naživo. Jiří

Datum: 02.01.2020

Vložil: Honza

Titulek: Re: gratulace

Ahoj Jiří,
jsme rádi, že jsme s Tebou kolegové a že jsi na nás ani po padesáti letech nezanevřel. Nás to taky, zaplať Pán Bůh, pořád baví a tak si hrajeme s láskou dál a dál. Čas až tolik nehlídáme, parta nám spolu šlape a to je hlavní.
Také přejeme šťastný nový rok a budeme se těšit na osobní setkání.

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!