Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 01.12.2019

Vložil: Vladimír

Titulek: zázraky se dějí

Jsem bezvěrec, ale poznal jsem, že se v kostele mohou dít zázraky. Jeden z nich jsem zažil včera, když jsme se zúčastnili s paní vašeho koncertu. Byl to zážitek, ze kterého budeme čerpat ještě dlouho. Děkuji vám za nás oba.

Datum: 01.12.2019

Vložil: Honza

Titulek: Re: zázraky se dějí

Vladimíre, moc děkujeme. My jsme si to také se srdečným a vnímavým čestlickým obecenstvem užili - hlavně to krásné souznění, které se nemusí vždycky povést.
Přejeme Vám i Vaší paní radostné prožití Vánoc a šťastný nový rok.

Datum: 09.11.2019

Vložil: Hanka

Titulek: už se těším

Včera jsem zahlédla vaše video ze zkoušky na vánoční koncerty.Tu písničku od vás znám z loňska,tak jsem ráda že necháte kromě nových písniček i ty,které se líbily v minulosti.Nevíme,které,ale o to je to vždycky napínavější.Těším se na oba koncerty v Bydžově!

Datum: 10.11.2019

Vložil: Honza

Titulek: Re: už se těším

Milá Haničko,
říkáte to přesně. Protože vánoční repertoár se hraje pouze v prosinci, hodně písniček zůstává z minulých let. Máme ale každoročně i několik novinek. Věříme, že ty letošní Vám udělají radost a také se moc těšíme na každý koncert i Vaši návštěvu.

Datum: 02.11.2019

Vložil: Pavel Klicpera

Titulek: video Hej, sokoli!

A Honza Filip byl můj učitel zpěvu v Chlumci nad Cidlinou v roce ... hmmmm... 1971... je stále stejnej !!! :-)

Datum: 03.11.2019

Vložil: Honza

Titulek: Re: video Hej, sokoli!

Nazdar Pavlíku,
to nám to letí co? Ale muzika je pořád ta nejkrásnější zábava!!!

Datum: 05.10.2019

Vložil: Hana

Titulek: Já vám také děkuji za Karla Gotta.

Já vám také děkuji za Karla Gotta. Krásně jste vystihli,že hudba nemá hranice a že kdo umí,tak prostě umí. Oba Jarmarky mají něco do sebe.Vaše podání je mi bližší,ale obsahově teď hodně koresponduje s děním kolem Gotta. H. Koutecká

Datum: 06.10.2019

Vložil: Honza

Titulek: Re: Já vám také děkuji za Karla Gotta.

Milá Haničko,
na tuhle píseň jsme se chystali dlouho, vycházeli jsme z pojetí Simona a Garfunkela. Text Zdeňka Borovce o mrtvém milenci, který se vrací ze záhrobí ke své lásce na jarmark ve Scarborough je přímo magický.
Děkujeme.

Datum: 03.10.2019

Vložil: Petr

Titulek: KG

Dobrý den, u některých folkařů mi vadí přezíravost, s jakou hodnotí jiné žánry, nebo jak si hrají div ne na svědomí národa a často mají starosti sami se sebou. Mohl by o tom vyprávět Nohavica i právě zesnulý K. Gott. Proto vám chci poděkovat za váš přístup. Je vidět, že vám jde především o muziku a posluchače a že když někdo umí, uznáváte to bez výhrad. Děkuji. Petr Havlík

Datum: 03.10.2019

Vložil: Honza

Titulek: Re: KG

Ahoj Petře,
máme se pořád co učit, napříč žánry. To je na muzice to nejkrásnější.
Děkujeme!

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!