Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 14.03.2022

Vložil: Josef Pellar

Titulek: Chlumecký koncert

Dobrý den, milí Kantoři,
osud tomu chtěl, abych se 11. března vyskytl v Chlumci nad Cidlinou a po otázce "Co s načatým večerem" zavítal na váš koncert.
Mohu vám sdělit, že ač jsem zmlsaný Pražák, hodně dlouho jsem neprožil tak úchvatné dvě hodiny.
Nikdy bych nevěřil, že tři muzikanti dokáží vyluzovat tak plný zvuk, doplněný krásným trojhlasem! Navíc v melodiích, v nichž vaše autorská tvorba směle konkuruje hudbě z celého světa.
Totéž platí o vašem moderátorovi, který velice civilně, lidsky a vtipně propojil program do jednotného celku, z nějž jsme se mnohé dověděli i od plic zasmáli. Přitom se nesnížil, jak jsme teď zvyklí, k podbízivým vtípkům a trapnému pitvoření.
I vaše závěrečná informace, že své honoráře dáváte na Ukrajinu, vyzněla naprosto přirozeně, bez zbytečné okázalosti.
Je na vás prostě vidět, že svůj kumšt děláte hlavně pro radost. Vaši i naši.
Těch 5 CD, která jsem si od vás koupil (a ještě na ně dostal velkorysou slevu!) budou mít v diskotéce stejně čestné místo, jako vy v mém srdci a vzpomínkách.
Děkuji!
S úctou Josef Pellar

Datum: 14.03.2022

Vložil: Honza

Titulek: Re: Chlumecký koncert

Dobrý den Josefe,
moc děkujeme za Váš milý vzkaz.
Naše čtvrté složení Kantorů je sice dvougenerační, ale drží vzácně pohromadě - nejdéle za celých 52 let trvání kapely. Prostě nám je spolu dobře a hlavně máme pořád chuť a nové nápady do dalšího muzicírování.
Přejeme Vám hodně zdraví a štěstí do dalších let!
Vážíme si Vaší přízně!!!

Datum: 15.03.2022

Vložil: Jana + 3

Titulek: Re: Chlumecký koncert

Rády se přidáváme! Také jsme si to užily :-)

Datum: 15.03.2022

Vložil: Honza

Titulek: Re: Re: Chlumecký koncert

Milá Janičko a spol.,
jsme rádi, že jste si to s naší muzičkou užily.

Datum: 28.11.2021

Vložil: Iva Nováková - FB

Titulek: Strašov

Milá kapelo, moc vám děkuji za krásný zážitek ve Strašově, hezčí začátek adventu si ani nelze přát :-)

Datum: 28.11.2021

Vložil: Honza

Titulek: Re: Strašov

Milá Ivo,
to jsme moc rádi, i my jsme si to krásně užili s milým strašovským obecenstvem.
Přejeme Vám krásný Advent, radostné Vánoce a šťastný nový rok 2022.

Datum: 02.10.2021

Vložil: Pražská 5

Titulek: ozdoba pouti

Naše Svatováclavské putování z hlavního města do Staré Boleslavi bylo krásné, ale i hodně náročné. Nakonec jsme pro odpočinek zvolily (bylo nás 5 žen různého věku) amfiteátr a dobře jsme udělaly! Kulturní vystoupení nám relaxování krásně zpestřila. Obzvlášť koncert skupiny Kantoři, které nad ostatní výrazně vynikalo a je škoda, že mu pořadatelé nedopřáli více času. Ta hodinka utekla jako voda a my bychom (a tím myslím celé hlediště, jak dokládal ohlas) poslouchaly přinejmenším ještě jednu. Hned jsme se pídily, po informacích o Kantorech a našly jsme je všude možně, nejvíc tady. Děkujeme za krásný zážitek - Kantoři byli nejen pro nás ozdobou letošní Svatováclavské pouti! Zuzka + 4

Datum: 03.10.2021

Vložil: Honza

Titulek: Re: ozdoba pouti

Milá Zuzko a celá Pražská pětko,
máme radost, že jsme Vám zpestřili Vaši relaxaci po náročném Svatováclavském putování do Staré Boleslavi. Ta pohoda od srdečného obecenstva, která v letním kině panovala, to i nám vždycky spolehlivě dobije baterky. Rádi bychom hráli déle, ale čas byl přísně limitován kvůli dlouhé řadě účinkujících.
Moc Vám děkujeme a budeme se těšit na další setkávání!

Datum: 07.09.2021

Vložil: Jaroslav

Titulek: koncert Duchcov

Mně to nedá, protože Kantoři jsou od koncertu v našem duchcovském kostelíku každodenním námětem k debatám. Pouštíme si znovu a znovu vaše písničky na CD. Jsou krásné, ale s živým zážitkem se to málo platné srovnat nedá. Prožili jsme s vámi jeden z nejhezčích večerů v životě! Krásná muzika i příjemné a vtipné povídání, to byla pravá pohoda a pohlazení po duši. Děkujeme!!!

Datum: 08.09.2021

Vložil: Honza

Titulek: Re: koncert Duchcov

Ahoj Jaroslave,
moc děkujeme, v Duchcově došlo hned od první písničky k tomu krásnému souznění kapely a obecenstva, jehož jste byli součástí. Na to i my budeme dlouho vzpomínat.
Mějte se moc hezky a těšíme se zase někdy na viděnou a slyšenou!

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!