Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 29.08.2022

Vložil: Olga Čechová

Titulek: Dotaz

Dobrý večer,

Zdravím vás po delší době. Bohužel díky situaci jsem vas neviděla několik let. Byla jsem na návštěvě v Hradci Králové a zjistila, že 17.prosince budete mít koncert v Trebesi. Kde je prosím možné zakoupit vstupenky ? Ač ze severních Čech, udělám si předvánoční výlet do Hradce.
Dekuji za odpověď a věřím, že se v prosinci uvidime

Datum: 30.08.2022

Vložil: Honza

Titulek: Re: Dotaz

Milá Olgo,
Třebešáci náš vánoční koncert dávají každoročně posluchačům zdarma. Sledujte naši stránku, může se stát i to, že koncert třeba odpadne. Vše průběžně upřesňujeme v rubrice ''pro pořadatele''.
Zdravíme a přejeme krásné dny!

Datum: 06.11.2022

Vložil: olga Čechová

Titulek: Re: Dotaz

Dobrý večer,
v srpnu jaem se dotazovala na možnost zakoupení vstupenek na koncert v Třebeši.
Nyní jsem zjistila, že koncert není pro veřejnost. Jak to tedy je. V srpnu jsem dostala odpověď, že je volně přístupný a nyní změna ?
Děkuji za vysvětlení.

Olga Čechová, Louny

Datum: 06.12.2022

Vložil: Kantoři

Titulek: Re: Re: Dotaz

Milá paní Olgo,
protože nejsme pořadateli koncertu, na Vaši otázku odpovídáme jen v rámci toho, co víme. A víme, že koncert je 17. 12. od 17 hodin a že, pokud je nám známo, je na něj vstup volný. Nehrajeme tam poprvé, takže můžeme s jistotou prohlásit, že tam nikdy nikoho nevyhnali :-)

Datum: 08.07.2022

Vložil: Kája a Hanka

Titulek: Zjevení

Ve mlýně v Babiččině Údolí jsme zažily něco, v co jsme nedoufaly ani v nejbujnější fantazii: hrály nám všechny generace z půlstoleté historie Kantorů! Byl to pro nás ohromný zážitek vidět na jedné scéně Honzu, Lídu, Evičku a Miloše, šikovná byla i ta děvčata před vámi, tradičně nezklamal ani váš moderátor, jedním slovem: nádhera, ba přímo zjevení, které nám pohladilo duše a srdíčka na hodně dlouho! Děkujeme, K+H

Datum: 09.07.2022

Vložil: Honza

Titulek: Re: Zjevení

Milé dámy,
to nás moc těší, že jste byly tak spokojené. Ratibořice jsou i pro nás každoroční srdeční záležitost. Zachovejte nám přízeň i do budoucna a mějte se krásně!

Datum: 03.04.2022

Vložil: Brátovi

Titulek: přání

Přejeme Vám brzké uzdravení, milí Kantoři. S Vámi je život bohatší a veselejší!
Soňa a Libor

Datum: 03.04.2022

Vložil: Honza

Titulek: Re: přání

Milí Brátovi,
moc děkujeme a věříme, že zase bude brzy líp.

Datum: 18.03.2022

Vložil: Helena

Titulek: Palec nahoru

Milí Kantoři, neumím si představit, o kolik peněz Vás připravil koronavirus. A když už byste konečně mohli hrát (a vydělávat peníze) bez omezení, dáváte své odměny ve prospěch Ukrajiny. Moc mě těší, že moje oblíbená kapela je složena nejen ze špičkových muzikantů, ale i ze senzačních lidí! Máte srdce na pravém místě a je to znát nejen z Vašeho jednání, ale i z Vašich uměleckých výkonů, z Vašich písniček!
Moc Vás zdravím a jsem na Vás pyšná!!! Hela

Datum: 19.03.2022

Vložil: Honza

Titulek: Re: Palec nahoru

Milá Helenko,
tady je to jasná volba, postavit se na odpor zlu, které šíří krvavý diktátor a masový vrah Putin. V roce 1968 nás státy Varšavské smlouvy převálcovaly za jedinou noc a nikdo se nás nezastal. Dnes je celý svět, až na pár zbabělců, zajedno. Proto Ukrajina zvítězí. Pomoc potřebným, to bude v naší kapele vždycky na prvním místě.
Moc děkujeme za Váš vzkaz a těšíme se zase někdy s Vámi na shledanou!!!

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!