Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 16.12.2010

Vložil: Jana, Blanka

Titulek: Není co dodat

Co dodat?Venku jiskřivý sníh,v divadle pohádka.Adventní koncert v Bydžově opět krása nesmírná :-) "Holky" z Hradce

Datum: 16.12.2010

Vložil: Honza Filip

Titulek: Re: Není co dodat

Milé dámy,
vážíme si Vašeho fandovství. I my hrajeme především z lásky, jinak to ani nejde. Bez našeho milovaného obecenstva by to ale ztrácelo smysl. Zachovejte nám přízeň i do budoucna. Radostné prožití Vánoc a šťastný nový rok Vám přejí Vaši Kantoři

Datum: 14.12.2010

Vložil: Kabele G.

Titulek: cordial greetings

Dear friends. We got information about you from your manager. Visit your website is a pleasure. You have beautiful songs and nice people. Discuss in our community to your concerts here in Wisconsin. There are also immigrants from Poland, Germany and other European countries - as well they should certainly enjoyed your singing.
Yours sincerely George Kabele - Milwaukee

Datum: 16.12.2010

Vložil: KANTOŘI

Titulek: Re: cordial greetings

Dear Mr.Kabele, thank you for your kind words, wish you a happy Christmas and look forward to possible cooperation. KANTOŘI

Datum: 12.12.2010

Vložil: Lukáš

Titulek: soutěž

Rád bych soutěžil o 10000.návštěvu,ale nefunguje vám počítadlo skoušel jsem to 5x a nehejbe se Luky

Datum: 12.12.2010

Vložil: webmaster

Titulek: Re: soutěž

Počítadlo, Lukáši, funguje. Ale návštěva ze stejného počítače se přičítá pouze 1x denně - jiné "počítání" by nám o návštěvnosti stránek mnoho neřeklo. Takže "nacvakat" výhru opakovanými návraty na náš web není možné - musíte zvolit jinou taktiku :-)

Datum: 12.12.2010

Vložil: Radim

Titulek: Pozdrav

Vaše muzika i její interpretace jsou velice podmanivé,věříme že adventní koncerty jsou krásné,snad se někdy dostanete i na Hodonínsko ať si vás též užijeme.
Radim a Jana, Kyjov

Datum: 08.12.2010

Vložil: Líba

Titulek: Ještě teď mi je hezky

Tanvaldské kino jste opravdu rozsvítili, i vánoční pohodu v našem městě. To se p.Hamplovi fakt povedlo, že vás objevil. Líba

Datum: 08.12.2010

Vložil: Vít

Titulek: Díky za rádio

Vážení Kantoři!Poznal jsem vás na dudáckém festivalu,kde jste nás zahřáli v bídném počasí a včera jsem se ujistil,že jste i super lidé,protože jsem po dlouhé době slyšel rozhlasový pořad,který mne bavil!A mohl jsem ho slyšet jen díky vám (internetové propojení),protože z éteru by to u nás nešlo.Takže díky a přeji vám hezké svátky.Víťa, Strakonice

Datum: 07.12.2010

Vložil: Eva a Jana

Titulek: Tanvald

V TAnvaldu to bylo moc krásný !!!!!! Děkujeme.

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!