Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 22.07.2013

Vložil: Honza

Titulek: Re: Hrádek

Milá Veroniko, děkujeme za Vaši podporu. Je krásné, že se dnes najde tolik lidí, kteří neberou hudbu jen jako spotřební zboží. Užívejte si krásné léto!

Datum: 16.07.2013

Vložil: J.Lhoták

Titulek: Babiččino údolí

Souhlas s Veronikou. Byl to skvělý zážitek! Děkujeme.

Datum: 16.07.2013

Vložil: Honza

Titulek: Re: Babiččino údolí

Vážený pane Lhotáku,
moc děkujeme a jsme rádi, že jsme Vás naší hudbou potěšili. Mějte se krásně a zase někdy na shledanou!!!

Datum: 15.07.2013

Vložil: Veronika

Titulek: Koncert u mlýna

Milí Kantoři,
Viděla jsem Vás minulou sobotu na dvoře ratibořického mlýna, kde jsem si také zakoupila Vaše CD Svítání, které poslouchám prakticky denně! Nemohu se Vaší strhující hudby nasytit.
Z Vašich stránek jsem se dočetla, že budete hrát v sobotu, 20.7. Na Hrádku u Nechanic, kam se určitě vypravím!!!
Přeji Vám do budoucna hodně uměleckých úspěchů a jsem Vaší velkou fanynkou!
Zdraví Veronika

Datum: 16.07.2013

Vložil: Honza

Titulek: Re: Koncert u mlýna

Milá Veroniko,
Ratibořice jsou magické místo a my jsme byli moc rádi, že jsme si mohli zahrát na dvoře památného mlýna, kde pan otec z Babičky točil pikslou mezi prsty jako mlýnským kolem. Děkujeme za Vaše milá slova a těšíme se na setkání s Vámi na Hrádku u Nechanic.

Datum: 24.05.2013

Vložil: Jana,Chlumec n.C.

Titulek: Vystoupení v Lovčicích

Milí Kantoři,
dnešní vystoupení v kostele v Lovčicích bylo úžasné.Nádherná atmosféra,strhující nasazení všech členů a pana kapelníka obzvlášť.Když si uvědomím,že hraje již 43 let,tiše mu závidím jeho elán a energii,která z něj vyzařuje .Přeji i nadále všem hodně zdraví,protože pak bude i hodně koncertů a spokojených posluchačů.
Byl to dnes nejmilejší "dárek" k mému svátku.
Děkuji.

Datum: 25.05.2013

Vložil: Honza

Titulek: Re: Vystoupení v Lovčicích

Milá Janičko, dodatečně gratulujeme k svátku. Já mám v rodině dvě Jany, manželku a starší dceru. My jsme si to také se skvělým lovčickým obecenstvem moc užili. Po koncertě následovalo pohoštění na faře a hrálo a zpívalo se až do rána.

Datum: 26.05.2013

Vložil: Jana

Titulek: Re: Re: Vystoupení v Lovčicích

Díky za přání.Jana

Datum: 18.05.2013

Vložil: Martin Mojžíš

Titulek: Kopřivinka

Milí Kantoři,

moc rád bych slyšel zase po letech Kopřivinku pálivou. Gramofon nemám, pokud by bylo na prodej CD Polní kvítí nebo nějaký jiný elektronický formát, klidně i jen tato jedna písnička, rád koupím. Dejte prosím vědět na atelier@martinmojzis.com

Děkuji, Martin M.

Datum: 18.05.2013

Vložil: Honza

Titulek: Re: Kopřivinka

Martine, Kopřivinka pálivá existuje pouze na LP z roku 1983, CD nikdy nevyšlo. Zkusím zařídit přepálení LP Polní kvítí na CD. Pokud to vyjde, tak se ozvu.

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!