Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 02.10.2013

Vložil: Honza

Titulek: Re: vánoční koncerty

Vážený pane místostarosto,
všechny neobsazené termíny v prosinci jsou volné. Pokud se jedná o všední dny, je potřeba počítat s tím, že kolegové z kapely do 15.00 hodin pracují. Můžeme tedy vyrazit na štaci v 15.01 hodin. Adventní koncerty mohou tedy bez problémů začínat v 19.30 nebo 20.00 hodin. Věřím, že si z volných dnů vyberete, co se Vám bude nejlépe hodit. Na případnou spolupráci se těší KANTOŘI

Datum: 18.09.2013

Vložil: Jindra Honzík

Titulek: Gratuluji!

Tak konečně je o budoucnost Kantorů dokonale postaráno - Honza už dá z vnoučat dohromady kompletní čtyřčlennou sestavu - gratuluji, kapelníku! :o)

Datum: 19.09.2013

Vložil: Honza

Titulek: Re: Gratuluji!

Jindro, moc děkuji. Pokud ještě pár let počkám, až budou mít vnoučátka i ostatní členové kapely, dáme z nich určitě dohromady celý bigband!!!!

Datum: 10.09.2013

Vložil: Jarda

Titulek: krásné DVD

Dobrý den.Na srazu turistů v Praze jsme dostali se vstupenkou i vaše DVD V BETLÉMĚ. Jsou to krásné vánoční písně v krásném prostředí.Tak jsme si to užili,i když je podle kalendáře pořád léto.Děkujeme,Radovi

Datum: 11.09.2013

Vložil: Honza

Titulek: Re: krásné DVD

Milí Radovi,
i my jsme se snažili, aby to DVD symbolizovalo ten posvátný vánoční čas. Jsme rádi, že jsme Vám udělali radost. Mějte se krásně a zase někdy na shledanou!!!

Datum: 02.09.2013

Vložil: Lidka

Titulek: Praha

teda takú fotku že mi dáte do internetu bych od vás nečekala!!! :D
ale ste šikovní muzikanti a bylo to v tem muzeu krásné.enem ste byli daleko. to sem viděla dyž sem za vama pak zašla pro CD. bylo to krásné. děkujeme celá partija

Datum: 02.09.2013

Vložil: Honza

Titulek: Re: Praha

Milá Lidko,
my jsme si také říkali, jak jsme daleko od diváků. Člověk má pak pocit, že si hraje sám pro sebe. Je to škoda, protože ten kontakt s obecenstvem je důležitý. Určitě by nebyl takový problém dát před nás židle. Už se ale stalo a tak nám nezbývá nic jiného, než se těšit, že to příště bude lepší. Mějte se krásně!!!

Datum: 23.08.2013

Vložil: Lenka

Titulek: Poděkování

Ahoj kapelo,
I když se zpožděním(byla jsem na dovolené), musím Vám napsat, že Váš koncert o pouti byl překrásný. Chtěla jsem využít pozvání pana kapelníka na kus řeči. Když jsem Vás ale viděla v obležení těch, co chtěli Vaše nahrávky, zmohla jsem se jen na pár vět. Jste stejně milí a srdeční jako na pódiu. Mám Vás moc ráda!!

Datum: 24.08.2013

Vložil: Honza

Titulek: Re: Poděkování

Milá Lenko,
i nám se hrálo dobře, doma je doma. Příště to určitě vyjde na delší popovídání.
Zachovejte nám přízeň a mějte se krásně!!!

Datum: 14.08.2013

Vložil: Jana

Titulek: Prosbička

Dobrý den,
mám prosbu,potřebovala bych si objednat tři CD a chtěla jsem poprosit Miloše,jestli by mi je nemohl "hodit"do prodejny k Blažkovům v Chlumci.Do Bydžova na pouť mi to nevyšlo a nechci je objednávat poštou,když je Chlumec vedle.Jednalo by se o CD Svítání 1x a Vítr z Keltie 2x.Nespěchám na to.
Pokud to půjde,děkuji předem.
Jana Vondrušková

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!