Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 10.10.2017

Vložil: Eva Nesnídalová - FB

Titulek: pozdrav

Zdravím Honzu Filipa, spolužáka z hudební školy v Hronově :-) Před 60 lety...

Datum: 10.10.2017

Vložil: Honza

Titulek: Re: pozdrav

Milá Evičko,
taky Tě zdravím. Je to možné, že už je to tak dávno? Mně se to zdá chvilka.
Přeji Ti hodně zdraví a štěstí!

Datum: 04.10.2017

Vložil: Terezka

Titulek: Fotky

Moc Vám to na těch nových fotkách sluší!;-))

Datum: 04.10.2017

Vložil: Honza

Titulek: Re: Fotky

Milá Terezko,
moc děkujeme a přejeme krásné dny!!!

Datum: 11.09.2017

Vložil: Simona

Titulek: Dolní Libchavy

Jsem z Prahy, ale byli jsme u příbuzných v Ústí n. O. a pobyt jsme si zpříjemnili toulkami po okolí. Tedy, co my? Vy jste nám ho zpříjemnili!!! V Libchavách nás upoutalo srocení lidí a když jsme přišli blíž, slyšeli jsme krásnou muziku. A tak jsme šli za ní a nelitovali. Jste úžasní, škoda, že jsme přišli až po začátku a prvních několik písniček propásli. Váš koncert měl spád, při propojovacích slovech jsme se i pobavili, byla to paráda. Doufám, že budu mít příležitost zajít si na vás i v Praze nebo někde poblíž. Jste pro mě nádherným zjevením. Děkuji.

Datum: 11.09.2017

Vložil: Honza

Titulek: Re: Dolní Libchavy

Milá Simonko,
jsme moc rádi, že Vás naše muzika oslovila a pobavila zároveň. Budeme se těšit zase někdy někde s Vámi na shledanou. Přejeme Vám další krásné toulky českou krajinou.
Mějte se moc hezky!!!

Datum: 07.09.2017

Vložil: Růžičková

Titulek: poděkování

Dobrý den, milí Kantoři!
Pořád mám ještě v hlavě ten krásný koncert v Lovčicích.Přiznám se, že se mi tam nejdřív moc nechtělo,protože jsem byla unavená a nebylo mi ani moc dobře.Ale to bych tomu dala! Hned jak jste nastoupili a pan Hanzlík vás z vesela představoval bylo po špatné náladě!A pak ta vaše nádherné písničky! Děvče, co sedělo vedle, říkalo své kamarádce, že jste boží. Všichni jsme se tomu zasmáli, přestože to bylo v kostelíku a mohlo se to brát div ne jako rouhání, ale současně jsme s děvčetem souhlasili. Víte,v dnešní době jsou takové chvíle vzácností.Mluví se jen o penězích a o politice,a to i v kultuře.Takovou upřímnou muziku jako děláte vy aby pohledal. I ty veselé řeči pana Hanzlíka mne ohromně pobavily,protože dnešní tzv.baviči jsou na můj vkus příliš křečovití a často i vulgární. Pán se bez toho obešel a přitom jsme se smáli ještě při cestě domů.A broukali jsme si k tomu vaše chytlavé písničky.Nechápu,proč v televizi nenajdeme takové programy jako byl ten váš. Tak draho by to snad nevyšlo, aby si to stanice nemohly dovolit. Moc vám děkuji za to, co děláte. Setkání s takovými kumštýři, jako jste vy,je v dnešní době jako pohlazení.
S pozdravem Marta

Datum: 07.09.2017

Vložil: Honza

Titulek: Re: poděkování

Milá Martičko,
hrát pro tak srdečné a vnímavé obecenstvo, jaké se sešlo v chrámu Sv. Bartoloměje v Lovčicích, to je i pro nás čest, to si musíme považovat. Jsme moc rádi, že jsme Vás potěšili svojí muzikou, včetně mluveného slova Jindry Honzíka. Naším krédem je, že by nás to, co děláme, mělo především bavit. Když se ta radost podaří přenést na posluchače, tak si snad ani nic lepšího nelze přát. Moc Vám děkujeme za milý vzkaz, přejeme hodně zdraví a zase někdy na shledanou!!!

Datum: 08.09.2017

Vložil: M.Růžičková

Titulek: Re: Re: poděkování

Moji milí,moc a moc se omlouvám za popletení jména p.Jindry Honzíka. V tom hlaholu jsem špatně slyšela a takhle to dopadlo.Příště budu pozornější. Ještě jednou vám za vše děkuji.

Datum: 08.09.2017

Vložil: J. Honzík

Titulek: Re: Re: Re: poděkování

Milá paní Růžičková, vůbec se neomlouvejte - takové přeřeknutí je pro mě pocta! Jenom se domluvme: Jaromírovi ani muk!!! :-)))
Zdravím vás a také děkuji za ty milé řádky.
Jindřich Honzík

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední CD vyšlo 24. 10 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Ať se Vám líbí!!!