Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 09.11.2019

Vložil: Hanka

Titulek: už se těším

Včera jsem zahlédla vaše video ze zkoušky na vánoční koncerty.Tu písničku od vás znám z loňska,tak jsem ráda že necháte kromě nových písniček i ty,které se líbily v minulosti.Nevíme,které,ale o to je to vždycky napínavější.Těším se na oba koncerty v Bydžově!

Datum: 10.11.2019

Vložil: Honza

Titulek: Re: už se těším

Milá Haničko,
říkáte to přesně. Protože vánoční repertoár se hraje pouze v prosinci, hodně písniček zůstává z minulých let. Máme ale každoročně i několik novinek. Věříme, že ty letošní Vám udělají radost a také se moc těšíme na každý koncert i Vaši návštěvu.

Datum: 02.11.2019

Vložil: Pavel Klicpera

Titulek: video Hej, sokoli!

A Honza Filip byl můj učitel zpěvu v Chlumci nad Cidlinou v roce ... hmmmm... 1971... je stále stejnej !!! :-)

Datum: 03.11.2019

Vložil: Honza

Titulek: Re: video Hej, sokoli!

Nazdar Pavlíku,
to nám to letí co? Ale muzika je pořád ta nejkrásnější zábava!!!

Datum: 05.10.2019

Vložil: Hana

Titulek: Já vám také děkuji za Karla Gotta.

Já vám také děkuji za Karla Gotta. Krásně jste vystihli,že hudba nemá hranice a že kdo umí,tak prostě umí. Oba Jarmarky mají něco do sebe.Vaše podání je mi bližší,ale obsahově teď hodně koresponduje s děním kolem Gotta. H. Koutecká

Datum: 06.10.2019

Vložil: Honza

Titulek: Re: Já vám také děkuji za Karla Gotta.

Milá Haničko,
na tuhle píseň jsme se chystali dlouho, vycházeli jsme z pojetí Simona a Garfunkela. Text Zdeňka Borovce o mrtvém milenci, který se vrací ze záhrobí ke své lásce na jarmark ve Scarborough je přímo magický.
Děkujeme.

Datum: 03.10.2019

Vložil: Petr

Titulek: KG

Dobrý den, u některých folkařů mi vadí přezíravost, s jakou hodnotí jiné žánry, nebo jak si hrají div ne na svědomí národa a často mají starosti sami se sebou. Mohl by o tom vyprávět Nohavica i právě zesnulý K. Gott. Proto vám chci poděkovat za váš přístup. Je vidět, že vám jde především o muziku a posluchače a že když někdo umí, uznáváte to bez výhrad. Děkuji. Petr Havlík

Datum: 03.10.2019

Vložil: Honza

Titulek: Re: KG

Ahoj Petře,
máme se pořád co učit, napříč žánry. To je na muzice to nejkrásnější.
Děkujeme!

Datum: 15.09.2019

Vložil: Markéta Ježková

Titulek: Kantorům

Milí Kantoři, jste špičkou ve svém oboru! Sleduji vaše hraní v podstatě již od dětství, ale až nyní mě k poslechu vaší hudby přivedl můj muž / Pepa/ Jsem mu za to vděčná, protože mi otevřel dveře k tomu nejlepšímu co se u nás hraje! /techno mě nebaví.../ Oslovily mě krásné písničky, čistě zazpívané, s vnitřní energií a českými povedenými texty...navíc s pestrou škálou nástrojů, které pomalu mizí a nikdo už na ně nehraje... chodím po různých akcích a setkávám se s muzikanty, ale tohle nemá obdoby! Navíc ještě nepůsobíte jako hvězdy, ačkoli nárok byste na to dozajista měli! Upřímně děkujeme za to, že jste, že vás máme a nedáme!! Markéta Ježková z Liberce. ♥️
/ Včera v Hrádku jsme si vás krásně vychutnali !!/Ahoj zase někdy na vašem hraní!!!
Jo, a pozdravujte Jindru Honzíka, výborně moderuje, je vtipný a originální!! Zaslouží si též velkou pochvalu!!

Datum: 16.09.2019

Vložil: Honza

Titulek: Re: Kantorům

Milá Markétko,
Váš vzkaz se čte jako balzám. Každé setkání s tak srdečnými a čistými lidmi, jako jste Vy a Pepa, to je očistná lázeň. Moc děkujeme za dlouhotrvající přízeň. Jindrovi Váš vzkaz vyřídíme, bude mít radost. Mějte se krásně a zase někdy brzy na shledanou! Máme Vás rádi!!!

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Naším nejnovějším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Ať se Vám líbí!