Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 17.11.2018

Vložil: Roman Tomek

Titulek: Praha

Dobrý den. Dneska jsme si s rodinkou vyšli na velkou okružku po Praze, protože je svátek a všude se něco děje. Jenomže dnešní slavení se nám příliš nelíbilo. Všude davy křičících lidí, když jsme chtěli dětem ukázat desku na Národní třídě, vzdali jsme to, protože to tam bylo jak na Matějské pouti a hrozilo, že nás ten dav ušlape. Kromě toho byly o dsku samotnou opřeny nějaké transparenty, které už asi byly na jejich nositele těžké...
A pak jsme dorazili na Nám. Republiky a vzpomněli jsme si na tu pohodu při minulé sváteční okružce (28.10.). Tehdy nám sice nepřálo počasí, ale přesto jsme si hlavně díky vašim písničkám odnášeli domů krásnou sváteční pohodu. Dnes jsme viděli, že to není vůbec samozřejmost, a tak vám dodatečně hrozně moc děkujeme a zdravíme vás. K tomu si z Youtube pouštíme vaše písničky a dnešní nevalná nálada je zachráněna!
Kdyby měli na magistrátu rozum, vykašlou se na ty velikášské monster-koncerty a pozvou si vás, kterým sice na jevišti nepomáhají mohutné světelné rampy a jiné efekty, ale o to víc umíte rozhostit slunce v duši. A tak to přece má ve chvílích svátečních být.
Zdraví vás a děkují Tomkovi

Datum: 17.11.2018

Vložil: Honza

Titulek: Re: Praha

Milí Tomkovi,
i my jsme si to 28. 10. se skvělým pražským obecenstvem, jehož jste byli součástí, moc užili. Navzdory zimě a dešti.
Děkujeme Vám za milá slova, přejeme všechno krásné a někdy zase na shledanou!!!

Datum: 12.11.2018

Vložil: Naďa

Titulek: Poděkování

Moc děkuji za koncert 11.11. ve Velichovkách. Bylo to pohlazení po duši, navození dobré nálady, úžasná atmosféra i přes nepřízeň počasí. Mějte se všichni krásně, a přeji hodně úspěšných koncertů, spokojených posluchačů, a zase někdy někde na viděnou.
Vaše fanynka Naďa

Datum: 12.11.2018

Vložil: Honza

Titulek: Re: Poděkování

Milá Naďo,
i my Vám moc děkujeme a ať Vám to fandovství vydrží!!! Na tu viděnou a slyšenou s Vámi se ze srdce těšíme!!!

Datum: 11.11.2018

Vložil: Pavlína,Blanka,Jana,Zdeněk

Titulek: Lázně Velichovky

Děkujeme za úžasný koncert ke sv.Martinovi.Vaše písně jsou úžasné (Zdenda ještě jednou děkuje za splněné country přání).Hodně nás bavilo i povídání,které propojovalo jednotlivé výstupy.Byla to prostě pohoda a krása i když počasí bylo všelijaké.Užili jsme si to!!!

Datum: 11.11.2018

Vložil: Honza

Titulek: Re: Lázně Velichovky

Milí přátelé,
my děkujeme Vám, že jste v tom sychravém počasí vydrželi. Vážíme si Vaší přízně a těšíme se na další setkávání s Vámi.

Datum: 10.11.2018

Vložil: Zdena Bašná

Titulek: Bílovecké trhy

Musím s p. Pawlusem souhlasit. Nic tak krásného, jako byly vaše písničky, jsem dlouho neslyšela. Jestli vůbec! Nádherné, nádherné, nádherné!!!

Datum: 10.11.2018

Vložil: Honza

Titulek: Re: Bílovecké trhy

Milá Zdeno,
moc děkujeme, máme velkou radost, že jsme se Vám líbili. Přejeme Vám hodně štěstí a zdraví!!!

Datum: 10.11.2018

Vložil: Aleš Pawlus - FB

Titulek: Bílovec

Dnešní koncert Kantorů v Bílovci byl pro mě velkým a příjemným překvapením. Fakt smekám.
Ono asi není jednoduché hrát v devět ráno. Zvlášť, když vedle stanu urputně točil flašinetem veterán z první světové.... O to větší obdiv v mých očích. A samozřejmě uších. Krásná, čistá produkce s nasazením. A ty vokály..... Dokonalé, bez chybičky. I ty podhrávky. Většinou jsem vůči tomu kritický, ale tady to bylo dělané s velkým citem a vkusem. Velké množství nástrojů. Od starobylých po el. kytaru. Všechno do sebe zapadalo. Přirozeně. Žádný nátlak a tlačení přes pilu.Pro mě fakt zážitek.

Datum: 10.11.2018

Vložil: Honza

Titulek: Re: Bílovec

Ahoj Aleši,
moc děkujeme, jsme rádi, že jsme Tě zaujali naší muzikou. Přejeme Ti samé krásné dny!!!

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Ať se Vám líbí!!!