Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 05.07.2018

Vložil: Sedláčková

Titulek: Nezapomenutelný koncert

Milí Kantoři,
za svou učitelskou praxi jsem zažila několik koncertů, některé byly poučné, jiné dobré, našly se i odstrašující. Váš si získal samostatné zařazení, byl fantastický!
Podařilo se vám vytvořit neuvěřitelnou atmosféru, děti (nejen ony) se bavily od začátku do poslední minuty. Dali jste jim prostor bavit se, radovat, emoce proudily celým sálem. Síla byla taková, že ve všech zůstala ještě dlouho po skončení koncertu.
Děkujeme Vám za tento neuvěřitelný zážitek i možnost si hudbu a s ní krásné pocity připomínat.
Míša Sedláčková - 1 .B, ZŠ kpt. Jaroše, Trutnov

Datum: 05.07.2018

Vložil: Honza

Titulek: Re: Nezapomenutelný koncert

Milá paní učitelko,
Váš vzkaz nás moc potěšil. Pro nás to byl stejně fantastický zážitek, přímo životní představení, s tolika skvělými žáky a jejich pedagogy z vaší školy. Přejeme Vám krásné prázdniny!!!

Datum: 05.07.2018

Vložil: Jana Roudnická

Titulek: Vítr z hor

Dobrý den,
od kamarádky z Hronova jsem slyšela samou chválu na váš program Vítr z hor a těšila jsem se, že ho uvidím dneska v Chlumci. Píšete ale, že tam budete mít jenom výběr z toho pořadu. Asi k tomu máte důvod nebo to tak chce pořadatel, ale docela mě to mrzí. Nedá se nic dělat, tak si dnes poslechneme ten výběr a budeme se těšit dál...

Datum: 05.07.2018

Vložil: Honza

Titulek: Re: Vítr z hor

Milá Janičko,
nebojte se, bude tam všechno podstatné a k tomu i něco navíc, jak bývá naším zvykem. Těšíme se, že Vás nezklameme.

Datum: 26.06.2018

Vložil: L.Boháč

Titulek: Pržno bylo krásné

Dobrý den. Vím o vás od našich a tak jsem přiznám se čekal nějakou muziku pro pamětníky, ale fakt jste mě příjemně překvapili. Bylo to krásné, mělo to grády a přitom šlo o lidové písně. Hodně jsem si to užil a ostatní okolo měli také jenom chválu. Jediné, co nám vadilo že jste byli daleko od nás. Na to abych si stoupl blíž k jevišti se necítím. Naštěstí slyšet bylo dobře. Mockrát děkuji za krásný zážitek i když teď s rodičema nemůžu vydržet, jak si se naparují, že mi to říkali. I oni vás srdečně pozdravují, když jsem řekl že vám budu psát. Libor

Datum: 27.06.2018

Vložil: Honza

Titulek: Re: Pržno bylo krásné

Ahoj Libore,
jsme moc rádi, že se Ti naše muzika líbila. My jsme si to v Pržně taky užili. Obecenstvo bylo sice dál, ale skvělé. Tvým rodičům poděkuj, že na nás za ta léta nezapomněli. Srdečně zdravíme celou Vaši rodinu!!!

Datum: 24.06.2018

Vložil: Lenka Bíbová - FB

Titulek: přání

Panu kapelníkovi přejeme všechno nejlepší k svátku

Datum: 24.06.2018

Vložil: Honza

Titulek: Re: přání

Milá Lenko, moc děkuji a pozvedám číši.

Datum: 04.06.2018

Vložil: Ivi Hrubes - FB

Titulek: Pardubice

Děkujeme za vystoupení na Pernštýnské noci v Pardubicích ...bylo to úžasné.

Datum: 06.06.2018

Vložil: Honza

Titulek: Re: Pardubice

My děkujeme Vám za to skvělé obecenstvo na zámeckém nádvoří. Moc rádi jsme si tam zahráli.

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Ať se Vám líbí!!!