Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 02.07.2019

Vložil: Jarda Hála

Titulek: smekám

Viděl jsem vás v Chrudimi, viděl jsem vás v Hradci, slyšel jsem vás ve Folkparádě v rádiu, prolistoval jsem váš web, navštívil jsem Youtube a nechápu, jak jste mohli dlouhá léta unikat mé pozornosti!Kantory samozřejmě znám, protože se o folk hodně zajímám, ale měl jsem vás za kapelu 70. - 80. let, kterou už odvál čas. Je to trapné, ale je to tak. O to větší radost mi teď vaše písničky dělají. Posunuli jste se trochu jinam, než jste před těmi x lety bývali, ale ten kantorský zvuk tam pořád je a z toho, co jsem zatím vyslechl, mám senzační pocit. Držím palce a omluvte prosím, milí Kantoři, že jsem dost dlouho chyběl ve vaší lavici. Teď už si dám pozor. Jarda

Datum: 03.07.2019

Vložil: Honza

Titulek: Re: smekám

Ahoj Jardo,
jsme opravdu rádi, že jsi na nás za ta léta nezanevřel a nezapomněl.
Samozřejmě, že se naše hudba za tu dlouhou dobu taky proměňovala a vyvíjela v rámci žánru. Hrát pořád stejně, to se nedá, ten přirozený vývoj musí být. Děkujeme za Tvé fandovství a ať se Ti v té naší školní lavici ještě dlouho líbí!!!

Datum: 30.06.2019

Vložil: Milada

Titulek: není co dodat

Po Lence a Petrovi nevím, co dodat, tak jen připojuji i své díky!

Datum: 30.06.2019

Vložil: Honza

Titulek: Re: není co dodat

Milá Milado,
moc děkujeme za Váš zájem a budeme se těšit na další setkávání.

Datum: 30.06.2019

Vložil: Petr Nekvasil

Titulek: poděkování

V pátek a v sobotu jsme vás s rodinou slyšeli hned 2x, v HK a v Hrádku a v obou případech jste nám udělali krásnou tečku za pěknými dny. Děkujeme, Nekvasilovi

Datum: 30.06.2019

Vložil: Honza

Titulek: Re: poděkování

Milí Nekvasilovi,
tak to je i naše radost dvojnásobná. Budeme se těšit na další setkávání a přejeme Vám samé krásné dny!

Datum: 30.06.2019

Vložil: Lenka

Titulek: Úžasné

Jsem zapřisáhlá pacifistka, ale musím dělat ústupky svým třem chlapům, kteří jsou všude, kde řinčí zbraně. Naštěstí jen ty historické. Vláčí mě s sebou po bojištích a já tam všude tiše trpím :-D Jejich bestselerem je Válka 1866. I letos jsme tedy vyrazili a můj výraz by mi záviděl i nahněvaný pan Vydra v čele vojsk :-D U Labe v Hradci Králové mě však rychle přešel. Sice se tu také střílelo, ale já jsem se mezitím kochala krásnými kostýmy dam, ale hlavně vašimi písničkami. Paradoxně jsem na ně nechtěla čekat, protože mi doma drnčí co chvíli z cédéčka a, když slyším "u kanónu stál...", prchám :-D Pak jste ale spustili a já seděla jak přikovaná. A kluci také "složili zbraně"! Z "hudební bojůvky", za kterou jsem vás dosud považovala, se vyklubala nesmírně podmanivá a strhující skupina, jejíž písně jsou nádherné a interpretace vrcholná! A tak mám od nynějška i já svůj bestseler!!! Děkuji a srdečně vás zdravím! L. S.

Datum: 30.06.2019

Vložil: Honza

Titulek: Re: Úžasné

Milá Lenko,
jsme moc rádi, že si nás nebudete spojovat jenom s písničkami z alba Tam u Královýho Hradce. To jsme natočili ve 2. sestavě v roce 1986, ke 120. výročí bitvy u Hradce Králové. Od té doby jsme ještě 2 x změnili sestavu a náš repertoár se postupně měnil až do dnešní podoby.
Těší nás, že jsme Vás tak zaujali a Vašim chlapům tu hru na vojáčky dopřejte ve vrcholné míře, jinak budou zlobit!
Mějte se moc hezky!

Datum: 24.06.2019

Vložil: Šimon Fišer

Titulek: gratulka

Dobrý den.Přiznám se,že jsem vás viděl na Zvonku prvně v životě.Ale byli ste fakt skvělý a tak jsem měl jasno komu dám do hlasování kuličku.Kluky zajímalo,co se v letňáků dělo,tak jsem jim o vás říkal a našli jsme si vaše webovky a další na internetu kde je toho hodně o vás.naše učitelka na ČJ vás dobře zná (Gultová) tak vám dávám k dobrýmu i že jsme se dneska o češtině učili jenom o vás a na zkoušení nedošlo.Já mám folk hrozně rád a druhý taky i když nám je teprv 16,ale něco už nás poslední dobou nudí jak je to rozvláčný.To vaše je super a má to grády.Tak sem vám chtěl popřát ke Zvonku,abyste takových našli všude co nejvíc,protože pro málo lidí by vás bylo škoda. Šíma

Datum: 24.06.2019

Vložil: Honza

Titulek: Re: gratulka

Nazdárek Šimone,
jsme rádi, že Tě naše hudba, ve Tvých 16-ti letech, zaujala. Ve 49. roce nepřetržité hudební činnosti to je moc příjemné zjištění. Hrát jenom pro obecenstvo jedné věkové kategorie, to by nás asi tak nebavilo. Paní učitelce Gultové vyřiď poděkování, že Vám dovolila v rámci hodiny se blíže seznámit s naší kapelou.
Ať Ti zájem o muziku vydrží po celý život a někdy zase na viděnou!

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Naším nejnovějším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Ať se Vám líbí!