Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 30.01.2019

Vložil: Honza

Titulek: Re: držím palce

Ahoj Karle,
jsme moc rádi, že nám tak dlouho zachováváš přizeň. Výchovné koncerty jsme nejvíc dělali v 80-tých letech minulého století, ve 2. složení kapely. Těšilo nás, že se to líbí nejen dětem, ale i učitelům.
Budeme se těšit, že se někdy uvidíme na živém koncertě. I v současném, 4. složení, děláme pořád dál. Asi proto nás to stále tak baví i ve 49. roce existence.
Děkujeme za milé ocenění naší činnosti a přejeme Ti hodně zdraví a štěstí!!!

Datum: 16.12.2018

Vložil: Míla a Jára

Titulek: Sv. Jakub

Na váš koncert v Popovicích nás zavedla čirá náhoda a my jí za to doteď blahořečíme. Byla to krása! Děkujeme, Přenosilovi

Datum: 17.12.2018

Vložil: Honza

Titulek: Re: Sv. Jakub

Milí přátelé,
jsme moc rádi, že jsme Vás potěšili naším adventním koncertem. Zachovejte nám přízeň! Přejeme Vám radostné prožití Vánoc a šťastný nový rok!!!

Datum: 07.12.2018

Vložil: Lubos Pechar

Titulek: CD

Vase nové CD vypada velice slibne.Jsem velky priznivec irskych tancu,tak se zda,ze si prijdu na sve.Preji at se jich hodne proda a at si je lidi uziji co nejvic.V dnesni dobe je podobna hudba,jakou delate,doslova pozehnanim.Lubin

Datum: 07.12.2018

Vložil: Honza

Titulek: Re: CD

Ahoj Luboši,
děkujeme za přání a také se nemůžeme dočkat, až bude CD na světě, což už je jen pár dní. Tenhle žánr nám učaroval před hodně dlouhou dobou a ta energie, ta přijde vždycky sama. Ta je ukrytá v té hudbě.
Přejeme vše krásné!!!

Datum: 02.12.2018

Vložil: Honza Rydl - FB

Titulek: Městec Králové

Děkujeme za dnešní večer. Můj táta to prošvihl. Jmenuje se stejně jako já Honza Rydl. A pamatuje Šidlery....

Datum: 02.12.2018

Vložil: Honza

Titulek: Re: Městec Králové

Nazdar Honzíku,
také děkujeme. Předkantorská éra Šidlerů v kolejním klubu U sánské kozy byla nádherná.Moc pozdravuj tátu a mějte se všichni krásně!

Datum: 25.11.2018

Vložil: Zuza, Jevíčko

Titulek: Morava

Jsem ráda, že se letos objevujete alespoň občas i na Moravě. Dokonce i s adventním koncertem. Do Opatovic se celá rodina těšíme a děkujeme, že na nás také myslíte :D

Datum: 26.11.2018

Vložil: Honza

Titulek: Re: Morava

Milá Zuzanko,
na Moravu jezdíme moc rádi, poznali jsme tady celou řadu skvělých muzikantů.
Těšíme se, že se ve Velkých Opatovicích uvidíme s celou Vaší rodinou.

Datum: 17.11.2018

Vložil: Roman Tomek

Titulek: Praha

Dobrý den. Dneska jsme si s rodinkou vyšli na velkou okružku po Praze, protože je svátek a všude se něco děje. Jenomže dnešní slavení se nám příliš nelíbilo. Všude davy křičících lidí, když jsme chtěli dětem ukázat desku na Národní třídě, vzdali jsme to, protože to tam bylo jak na Matějské pouti a hrozilo, že nás ten dav ušlape. Kromě toho byly o dsku samotnou opřeny nějaké transparenty, které už asi byly na jejich nositele těžké...
A pak jsme dorazili na Nám. Republiky a vzpomněli jsme si na tu pohodu při minulé sváteční okružce (28.10.). Tehdy nám sice nepřálo počasí, ale přesto jsme si hlavně díky vašim písničkám odnášeli domů krásnou sváteční pohodu. Dnes jsme viděli, že to není vůbec samozřejmost, a tak vám dodatečně hrozně moc děkujeme a zdravíme vás. K tomu si z Youtube pouštíme vaše písničky a dnešní nevalná nálada je zachráněna!
Kdyby měli na magistrátu rozum, vykašlou se na ty velikášské monster-koncerty a pozvou si vás, kterým sice na jevišti nepomáhají mohutné světelné rampy a jiné efekty, ale o to víc umíte rozhostit slunce v duši. A tak to přece má ve chvílích svátečních být.
Zdraví vás a děkují Tomkovi

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Naším nejnovějším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Ať se Vám líbí!