Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 09.06.2019

Vložil: Honza

Titulek: Re: BRAVO

Milá Renátko,
jsme moc rádi, že se Vám náš koncert tak líbil. Tak zase někdy na shledanou a přejeme Vám hodně zdraví a štěstí!

Datum: 01.06.2019

Vložil: Petr

Titulek: bonus

Tak vám musím napsat milí Kantoři,že jsem od vás dostal k těm vašim pěkným písničkám i nečekaný bonus!!!Brouzdám si tak po facebooku,když vtom narazím na vaši novou titulku s Fenixem.Zajímalo mě,co to je a paráda!Stavíme si domeček a zrovna řešíme topení a tohle je moooc zajímavé!Asi máme vyřešíno!Jsem rád,že jste se dali dohromady.Vy jste šikovní,oni jsou šikovní,tak vám přeju,aby vám to spolu klapalo!!!Zdraví Petr Čižinský.

Datum: 02.06.2019

Vložil: Honza

Titulek: Re: bonus

Ahoj Petře,
jsme rádi, že naše partnerství s Fenixem má i pro naše přátele a příznivce takovéhle hezké bonusy. Přejeme Vám, ať máte v novém domečku stále příjemné teplo a pohodu. Mějte se hezky!

Datum: 29.05.2019

Vložil: Jaromír

Titulek: krásné písně

Dobrý den. Vypátral jsem vás tady poté, co jsme byli vlákáni při Noci kostelů do svatostánku v Lovčicích, když jsme slyšeli při náhodné cestě kolem velice zajímavou hudbu a následný velký potlesk. Už jsme bohužel stihli jen závěr koncertu, ale i to stálo za to. Budeme si vás pamatovat a až budete účinkovat někde poblíž Kolína, rozhodně si vás nenecháme ujít! Přejeme hodně spokojených posluchačů. Jaromír a Dana Zezulovi

Datum: 29.05.2019

Vložil: Honza

Titulek: Re: krásné písně

Milí Zezulovi,
jsme moc rádi, že Vás naše muzička zaujala. Budeme se těšit na další setkávání s Vámi. Mějte se krásně!

Datum: 19.05.2019

Vložil: Láďa Svejkovský

Titulek: Fenix a Kantoři

S velkým potěšením jsem si přečetl zprávu o tom,že máte nového partnera. Vždy, když čtu sumy, které dávají sponzoři do fotbalu, hokeje, soutěže Miss atd., postesknu si,koli parády by za to udělala naše kultura,která je škrcena,kde se dá. Tak vám přeji hodně štěstí a firmě Fenix moc děkuji, že pomáhá tam, kde je to opravdu potřeba. Láďa

Datum: 20.05.2019

Vložil: Honza

Titulek: Re: Fenix a Kantoři

Ahoj Láďo,
také jsme moc rádi, příspěvek využijeme na kapelní vybavení a další chystané projekty.
Děkujeme, přejeme Ti hodně štěstí a pohody a srdečně zdravíme.

Datum: 19.04.2019

Vložil: Kamil

Titulek: PODĚKOVÁNÍ

Milí Katoři VÁŠ KONCERT VE STRAKONICÍCH BYLO POHLAZENÍ NA DUŠI JEDNOU SEM BYL NA KONCERTE ROHÁČU Z LOKTE A PRÝ VÁS ZNAJÍ MLUVILI O VÁS MOC PĚKNĚ. ZNÁTE JE? JEŠTĚ JEDNOU MOC DĚKUJEME ZA FANTASTICKEJ ZÁŽITEK KAMIL

Datum: 20.04.2019

Vložil: Honza

Titulek: Re: PODĚKOVÁNÍ

Nazdar Kamile,
děkujeme za milý vzkaz. Jsme moc rádi, že Tě naše muzika tak oslovila. Roháče známe už od 80tých let minulého století. I když jsme se už dlouho nepotkali při společném účinkování, víme o sobě a navzájem si fandíme. Měj se krásně a zase někdy na viděnou!

Datum: 14.04.2019

Vložil: Jana

Titulek: Strakonice

Váš koncert na Hradě byl prostě skvělý. Kdo ho prošvihl, o hodně přišel. Díky vašemu CD si některé písně můžeme takřka denně opakovat a ty kouzelné chvíle s vámi si připomínat. Děkuji za celou naši grupu.

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Naším nejnovějším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Ať se Vám líbí!