Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 07.12.2012

Vložil: Honza

Titulek: Re: koncert v trutnovském muzeu

Milý Otto,
i my jsme intenzivně prožívali to souznění s báječným trutnovským obecenstvem.
Pro tak srdečné publikum je radost hrát. Děkujeme Vám za milý vzkaz a přejeme krásné prožití Vánoc a šťastný nový rok. Budeme se těšit zase někdy u Vás v Trutnově na shledanou.

Datum: 18.09.2012

Vložil: Mirek Květoň

Titulek: Československo

Mám velice příjemný pocit ze sledování vašeho záznamu ze Slovenska. S rozdělením naší republiky jsem se dosud nesmířil, mimo jiné i proto, že pro mě znamenalo i rozdělení rodiny. Vždycky mne proto potěší, když vidím, že lidi nevzali rozdělení tak vážně, jako hrstka politiků, a je jim spolu dobře bez rozdílu národnosti. Úspěch na Slovensku Vám velice přeji a lidem v Modrej zase přeji, že si užili Vašeho krásného umění. M. Květoň

Datum: 18.09.2012

Vložil: Honza

Titulek: Re: Československo

Mirku, naštěstí jsou Češi a Slováci tak vzájemně provázáni, že je ani rozdělit nelze a to je dobře. Tvůj vzkaz nám mluví z duše. Přejeme Tobě i Tvým nejbližším
vše krásné!!!

Datum: 06.09.2012

Vložil: Ivan Cik

Titulek: Slávnosť hliny

modransky koncert bol skvelyyyyy...

Datum: 09.09.2012

Vložil: Honza

Titulek: Re: Slávnosť hliny

Ivane, i nám se hrálo krásně. Tak srdečné a milé obecenstvo, jako v Modre, dodá muzikantům tu správnou energii. Rádi k Vám kdykoliv zase přijedeme.

Datum: 01.07.2012

Vložil: Libor + Jana

Titulek: připojujeme se:-)

Souhlasíme - v Hradci jste byli skvělí :-) Děkujeme

Datum: 01.07.2012

Vložil: Honza

Titulek: Re: připojujeme se:-)

Milí - Libore a Jano, i Vám velké díky!!! Máme radost!!!

Datum: 30.06.2012

Vložil: Marcel

Titulek: Díky za dobrou náladu

Milí Kantoři,
díky za Vaše dnešní vystoupení na Masarykově náměstí v HK. Vidět a slyšet Vás na živo je pro mě vždycky báječný zážitek. Radost a nadšení, se kterým hrajete a zpíváte, jsou nezapomenutelné a moc za to děkujeme!

Datum: 01.07.2012

Vložil: Honza

Titulek: Re: Díky za dobrou náladu

Marceli, moc děkujeme, takovéhle ocenění od posluchačů nám dává ten správný impuls do dalšího konání.

Datum: 20.06.2012

Vložil: Libor

Titulek: Chlum

Dobrý den.ty koncerty v Hradci a na Chlumu budou stejný?Děkuju za odpověď

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!