Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 20.06.2012

Vložil: Libor

Titulek: Chlum

Dobrý den.ty koncerty v Hradci a na Chlumu budou stejný?Děkuju za odpověď

Datum: 21.06.2012

Vložil: Honza

Titulek: Re: Chlum

Libore, nebudou. V HK to bude pouze hodinka, na Chlumu to bude 100 - 120 minut.

Datum: 03.06.2012

Vložil: Adéla Honzíková

Titulek: Báseň pro Kantory



Housle či flétnička,
baví se i babička.

Miloš hraje na kytaru,
Martina zas na píšťalu.

Honzík na housličky,
No a Evička skládá písničky.

Datum: 03.06.2012

Vložil: Honza

Titulek: Re: Báseň pro Kantory

Milá Adélko,
ta básnička je nádherná, s Tvým dovolením ji využijeme při našich vystoupeních. Je vidět, že máš básnického ducha po dědovi. Škoda, že jsme si v Černilově nestihli popovídat. Tak někdy příště a ať máš ve škole samé jedničky!!!!!!!!!!!!!!!!!

Datum: 30.05.2012

Vložil: TONY

Titulek: KDY V PRAZE?

AŤ KOUKNU KAM KOUKNU VŠUDE SAMÁ CHVÁLA NA KANTORY,KDYŽ BYLI V PRAZE.UŽ SE BOJÍM OTEVŘÍT LEDNIČKU :)))))
ALE VÁŽNĚ -ZROVNA TEN VEČER JSEM NEMOH A TEĎ LITUJU.KOUKAL JSEM NA VÁŠ LETOŠNÍ PROGRAM A TAM PO PRAZE ANI SLECHU.
PO TAKOVÝ ODEZVĚ BY TO CHTĚLO REPETE,AŤ SE UJISTÍME,ŽE JE TA CHVÁLA PRAVDIVÁ.DOČKÁME SE?
DÍK A HODNĚ ZDARU PŘEJU. TONY

Datum: 30.05.2012

Vložil: Honza

Titulek: Re: KDY V PRAZE?

Tony, vydrž!!! Myslím, že tentokrát to bude dřív, než po 23 letech. Ale nesmíme to zakřiknout. Když tak si udělej na nás výlet!!! V naší malé a krásné zemičce je to vlastně vždycky jenom k nejbližším sousedům.

Datum: 21.05.2012

Vložil: Josef

Titulek: přidávám se

I já se musím přidat k té chvále.
I za ty destičky, které jsem si koupil na památku a libě mně tady znějí.

Datum: 21.05.2012

Vložil: Honza

Titulek: Re: přidávám se

Josefe, i my Vám děkujeme za tu krásnou odezvu v sále. Když je výborné obecenstvo, to se to pak hraje. Jsme rádi, že jsme se Vám trefili do noty s našimi CD.

Datum: 21.05.2012

Vložil: Jana

Titulek: SKVĚLÉ!

Vážení Kantoři, jste hrozně milí a Vaše hudba úžasná. Je mi líto, že vás Praha neuctila zcela vyprodaným hledištěm, ale hokej a další udělaly své. Je to hlavně škoda pro ty, kteří nepřišli, protože si nechali ujít něco tak krásného, že mám zas pár dní z čeho žít. Naše pohodáře ze Sekvoje znám dlouho, Vás jsem objevila a jsem za to moc ráda. Ještě jednou děkuji za nevšední zážitek. Vaše nová fanynka Jana :-)

Datum: 21.05.2012

Vložil: Honza

Titulek: Re: SKVĚLÉ!

Milá Janičko,
i my jsme si to užívali, protože tady bylo to vzácné souznění účinkujících s obecenstvem. Moc děkujeme za Vaše ocenění. Vážíme si Vaší přízně a budeme se těšit zase někdy brzy na shledanou. Mějte se krásně!!!

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!