Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 13.04.2012

Vložil: Radek

Titulek: písně z bitvy

Dobrý den. Koukal jsem, že letos jste hráli a budete hrát několikrát na Chlumu, předpokládám, že bitevní písně, ale postrádám je na CD kromě LP-desky U Královýho Hradce. Dostanou se ještě na řadu nebo už je to pro vás uzavřená kapitola? Děkuji, R. Fridrich

Datum: 14.04.2012

Vložil: Honza

Titulek: Re: písně z bitvy

Radku, v současné době pracujeme na reedici alba Tam u Královýho Hradce z roku 1985, včetně původního přebalu od Jana Antonína Pacáka. CD by mělo být hotové ještě teď v dubnu. Na koncertech ale z této desky hrajeme pouze blok asi šesti písní. Zbytek tvoří náš současný repertoár.

Datum: 21.04.2012

Vložil: Radek

Titulek: Re: Re: písně z bitvy

Děkuji za odpověď a zároveň se raduju ze zprávy o vydání CD. Doufám, že budou v prodeji na Chlumu, kam se chystám. R.

Datum: 28.04.2012

Vložil: Honza

Titulek: Re: Re: Re: písně z bitvy

Budeme je mít na prodej jak v HK, tak na Chlumu. Jinak je zasíláme i na dobírku.

Datum: 04.04.2012

Vložil: katka

Titulek: litomerice

Ja sem vas nikdy neznala az u nas na zamku a hodne se mi to libilo. Ucim se na housle ale moc mne to nebavi protoze furt drtime to samy dokola.To vase bych hrala rada. Deda ma od vas starou desku.Tatka slibil ze mi to hodi na cd abych mohla zkouset.Kat

Datum: 04.04.2012

Vložil: Honza

Titulek: Re: litomerice

Milá Káťo,
už staří muzikanti říkali, že housle jsou nejtěžší nástroj. Nenech se odradit nekonečným tréninkem, je to nutné pro Tvoje dobro, abys měla tu správnou techniku. Hlavně si potom hraj pro sebe to, co máš ráda a co Tě oslovuje. Jsme rádi, že se Ti naše hudba líbí.

Datum: 13.03.2012

Vložil: Lenka Pospíšilová

Titulek: Litoměřice

Jestli to dobře chápu, budete mít na hradě v Litoměřicích 3 představení. Jak dlouhá? A budou stejná? Děkuji za odpověď. Lenka

Datum: 14.03.2012

Vložil: Honza

Titulek: Re: Litoměřice

Milá Lenko,
vystoupení budou v rámci hradních slavností a předběžně by to měly být tři asi půlhodinové vstupy, kratší ne.

Datum: 14.03.2012

Vložil: Honza

Titulek: Re: Litoměřice

P.S. Zapomněl jsem dodat, že každé vystoupení bude jiné.

Datum: 15.03.2012

Vložil: Lenka

Titulek: Re: Re: Litoměřice

Děkuji a těšíme se.

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!