Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 19.02.2015

Vložil: Honza

Titulek: Re: Vernisáž

Milá Alenko,
velké díky i Vám a zase někdy na viděnou a slyšenou!!!

Datum: 18.02.2015

Vložil: Mirek-Nový Bydžov

Titulek: Vernisáž

Musím také zareagovat.
Pan Pásek je skvělý fotograf a Vaše vastoupení, to byla bomba. Takovouhle vernisáž jsem ještě v životě nezažil a už jsem jich pár viděl!
Díky Vám všem!!!

Datum: 19.02.2015

Vložil: Honza

Titulek: Re: Vernisáž

Mirku,
Jarda Pásek je nejen skvělý fotograf, ale i člověk, který je s námi naladěný na stejnou strunu. Jsme rádi, že Vás to tak pozitivně oslovilo. Děkujeme!!!

Datum: 18.02.2015

Vložil: Marcela

Titulek: Vernisáž fotografií-Bydžov

Kantoříci,
Vaše vystoupení na vernisáži bylo sice krátké, ale opět nádherně živelné!
Díky a ať se Vám stále daří!!!

Datum: 18.02.2015

Vložil: Honza

Titulek: Re: Vernisáž fotografií-Bydžov

Milá Marcelko,
moc děkujeme, Vám ať se také daří a zase někdy brzy na shledanou!!!

Datum: 19.01.2015

Vložil: Miroslav Souček

Titulek: CD

Dobrý den Kantoři,
nechystáte na rok 2015 nějaké nové CD. U mě vede Vítr z Keltie,super CD plné Irských a Skotských balad. Děkuji

Datum: 19.01.2015

Vložil: Honza

Titulek: Re: CD

Dobrý den,
rádi bychom zase něco nového natočili, jen se nám posledních několik let nedaří našetřit patřičný finanční obnos na natáčení a následné vydání. Snad se to povede letos. Vítr z Keltie je náš nejúspěšnější titul, díky za Váš zájem!!!

Datum: 01.01.2015

Vložil: Saša

Titulek: Gratulka

Gratuluji vám ke krásnému výročí, kterého se letos vaše skvělá kapela dožívá, a za nás všechny, kteří vás máme rádi, přeji ještě hodně dobré muziky a krásných písniček.
Alexandra Skotáková s rodinou

Datum: 02.01.2015

Vložil: Honza

Titulek: Re: Gratulka

Milá Sašo,
moc děkujeme, i my přejeme celé Vaší rodině šťastný nový rok!!!

Datum: 20.12.2014

Vložil: Michaela

Titulek: Pokoj, štěstí, zdraví

Dobrý den,

již od roku 1985 máme vaši kazetu Pokoj, štěstí, zdraví a po celá ta dlouhá léta patří k našim nejoblíbenějším koledám. Můj syn (dnes 33 let) na ní vyrostl. Vaše kazeta má to nejčestnější místo - hrajeme ji vždy při štědrovečerní večeři. Bohužel za ta léta již utrpěla na kvalitě a navíc mi přestal fungovat kazeťák na rádiu. Prosím vás proto o informaci zda tato kazegta vyšla také jako CD a kde se dá případně získat. Vím, že je možné ji stáhnout do PC, ale ráda bych ji měla v nějaké solidní podobě.
Srdečně zdraví a mnoho tvůrčích úspěchu přeje
Michaela

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!