Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 03.08.2015

Vložil: Jana, Zuzka

Titulek: Re: Kosice 700 let

Fakt, nemělo to chybu! Jsme rády, že jsme vás poznaly "osobně" a ne jen z You Tube a CD. Je to úplně jiné, protože z vás čiší něco, co se ani sebelepčí technikou nedá zachytit. Díky!

Datum: 04.08.2015

Vložil: Honza

Titulek: Re: Re: Kosice 700 let

Milé dámy,
velké díky Vám!!! Máte pravdu, že živé hraní se nedá ničím nahradit. Pro nás je důležitý ten kontakt s obecenstvem a to v Kosicích nemělo chybu.
Mějte se krásně!!!

Datum: 04.08.2015

Vložil: Honza

Titulek: Re: Kosice 700 let

Lukáši,
jsme moc rádi, že naše vystoupení na tebe tak zapůsobilo. Děkujeme!!!

Datum: 13.07.2015

Vložil: Magda

Titulek: Koncert na Šrámkově statku

Kantoři, byli jste úžasní!!!
Je vidět, jak Vás muzika baví a přenášíte to na nás, posluchače.
Mějte se krásně!

Datum: 15.07.2015

Vložil: Honza

Titulek: Re: Koncert na Šrámkově statku

Milá Magdičko,
i Vy jste byli úžasní jako obecenstvo. Navíc to kouzelné prostředí, nabité čistými tradicemi. To jsme pak všichni ve svém živlu.
Děkujeme moc a přejeme krásné léto!!!

Datum: 08.06.2015

Vložil: Lenka

Titulek: Koncert v Hoříněvsi


Kantoři, jste moje sluníčka...;))
Vydržela bych Vás poslouchat až do rána...
Neznám nikoho takového, jako jste vy. Energie, skvělá nálada a bravůrní technika! To k Vám patří!
Přeji Vám hlavně zdraví, štěstí a nám, posluchačům, hodně takových nezapomenutelných zážitků!!
Leni

Datum: 09.06.2015

Vložil: Honza

Titulek: Re: Koncert v Hoříněvsi

Milá Leni,
i pro nás to byl velký zážitek. Hrát na dvoře Hankova domu, kde je všechno prosyceno duchem národních buditelů, to je bomba. Navíc ještě to početné a skvělé obecenstvo. To se to pak hraje.
Přejeme Vám krásné dny, zachovejte nám přízeň a těšíme se zase někdy na shledanou!!!

Datum: 01.06.2015

Vložil: Jana

Titulek: Lovčice-Noc kostelů

Kantůrci,
od pátku na Vás stále myslím... Svým vystoupením v Lovčickém kostelíčku jste mně udělali velikou radost. Mám díky němu tak báječnou náladu, že ji můžu přímo rozdávat...;-)
Máte tolik energie...
Zejména písničky Lilie, Krysař a Svítání mě nadchly...
Snad mně to vyjde a přijedu do Hoříněvsi, nebo do Ratibořic..?
Budu se neskutečně těšit!!!!

Datum: 01.06.2015

Vložil: Honza

Titulek: Re: Lovčice-Noc kostelů

Milá Janičko,
i my jsme se do Lovčic moc těšili. Jsme rádi, že jste si koncert užila společně s námi. Pokud Vám to vyjde, přijeďte kdykoliv!
Přejeme Vám krásné letní dny!!!

Datum: 10.05.2015

Vložil: Jiří Frýda

Titulek: FB 0:23

Včera to byl parádní koncert. Jen mi bylo líto, že nepřišlo dost lidí. Jistě to bylo tím, že to bylo frekventované datum, co se týče akcí a výletů. Navíc byl fotbal a hokej :-). Ať se daří dál.

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!