Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 10.05.2015

Vložil: Honza

Titulek: Re: FB 0:23

Jirko, moc děkujeme. Ti, co přišli, byli skvělí a třeba se jich příště sejde víc. Také přejeme všechno krásné!!!

Datum: 21.04.2015

Vložil: Soňa

Titulek: Sosnová

Moji milí Kantoři,

Katka mi mluví z duše! Byli jste úžasní!!!
Moc ráda jsem Vás poznala osobně!
Brzy na viděnou ;-))

Datum: 21.04.2015

Vložil: Honza

Titulek: Re: Sosnová

Milá Soničko,
velké díky, tak srdeční lidé, jako Vy, to je ideální publikum.
Těšíme se na další setkání!!!

Datum: 20.04.2015

Vložil: Katka

Titulek: Sosnová

Krásný jarní den, Kantoři,

v pátek jste mně svým vystoupením udělali obrovskou radost!! Ještě dnes si notuji s cédéčky ty Vaše krásné melodie a vzpomínám na Vás!
Jste bezva parta lidí, sálá z Vás láska k hudbě a tolik energie!
V létě si za Vámi určitě někam zajedu! Těším se!

Hodně zdraví a štěstí Vám přeje Káťa

Datum: 21.04.2015

Vložil: Honza

Titulek: Re: Sosnová

Milá Káťo,
jsme rádi, že jsme Vám zahráli na tu Vaši notu. Nám se také hrálo pohodově.
Moc Vás zdravíme a někdy zase na shledanou!!!

Datum: 16.03.2015

Vložil: Soňa-Č. Lípa

Titulek: Koncert v Sosnové

Srdečně zdravím, Kantoři,

dívala jsem se na Vaše stránky a zjistila jsem, že hrajete 17.4. blízko nás, v Sosnové. To je přímo báječné, konečně Vás uslyším naživo ;-)
Už teď se moc těším!!!

Datum: 16.03.2015

Vložil: Honza

Titulek: Re: Koncert v Sosnové

Milá Soničko,
také se moc těšíme na viděnou a slyšenou!!!

Datum: 23.02.2015

Vložil: Eva

Titulek: vzpomínky

Ahoj Honzo, dnes jsem si projížděla staré fotky, byly to krásné roky...

Datum: 24.02.2015

Vložil: Honza

Titulek: Re: vzpomínky

Milá Evi,
jestli jsi bývalá členka kapely z roku 1974, prosím o kontakt na kapelní mail. Jsi jediná, na koho nemám spojení. Máš pravdu, že to byly krásné roky. Díky!!!!!!

Datum: 18.02.2015

Vložil: Alena

Titulek: Vernisáž

Ano, nádherné fotky a skvělá hudba. Díky Vám, že jste nikdy nesklouzli k hudební prázdnotě!

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!