2016

16. 1. ve 20.00 hodin Chotěboř - Panský dům, společný koncert se skupinou Strunovrat

30. 4. ve 12.00 a 18.00 hodin Kuřívodyn, 2 koncerty k výročí války 1866

1. 5. ve 12.15 a 16.15 hodin Mnichovo Hradiště, 2 koncerty k výročí války 1866

20. 5. v 19.00 hodin Hradec Králové Divadlo Drak, Hradecké guitarreando

28. 5. v 17.00 hodin Lovčice, Chrám Sv. Bartoloměje

4. 6.ve 13.00 a 17.30 hodin Vysokov u Náchoda u pomníku Myslivce, 150. výročí války 1866

23. 6. ve 21.00 hodin Hradec Králové Kavčí plácek

24. 6. v 19.00 hodin Hradecké dny, mezinárodní onkologické symposium

25. 6.v 19.00 a 20.15 hodin Jičín, 2 koncerty k výročí války 1866

28. 6. ve 20.00 hodin Hořice v Podkrkonoší nádvoří zámku, koncert k 150.výročí války 1866

2. 7. v 19.30 hodin Hradec Králové Velké náměstí, koncert k 150.výročí války 1866

3. 7. ve 14.00 hodin Ratibořice, Mlynářské slavnosti

23. 7. ve 14.45 hodin Žireč - Domov Sv. Josefa

23. 7. v 17.00 hodin Jasenná u Jaroměře

14. 8. v 17.00 hodin Chlumec nad Cidlinou, Dožínky v Loretě

3. 9. v 10.00 hodin Nymburk, posvícenský jarmark

3. 9. v 16.00 hodin Úpice - hvězdárna

17. 9.od 12.00 do 13.00 hodin Hradec Králové ZŠ Úprkova - koncert k 111. výročí školy

24. 9. v 15.00 hodin Chlumec u  Ústí nad Labem, koncert k 40.výročí školy

6. 11. v 8.00 a 9.25 hodin Parní vlak Jaroměř – Trutnov, nádraží Jaroměř a Starkoč

19. 11.v 19.00 hodin Slatiňany - Slatiňanský vrabčák

25. 11. v 8.30 a 10.15 hodin Chlumec nad Cidlinou Klicperův dům, koncerty pro ZŠ

4. 12. v 17.00 hodin Pardubice - Pernštýnské náměstí

9. 12. v 19.00 hodin Tanvald Kino Jas Járy Cimrmana

16.12. v 11.00 a 14. 30 Dvůr Králové Hankův dům

16. 12. v 18.30 hodin Zdechovice u Přelouče, hostinec  Pod zámkem

17. 12. v 19.00 hodin Nový Bydžov, Jiráskovo divadlo

22. 12.v 17.00 hodin Hradec Králové, Sportovní hala Třebeš

26. 12. v 17.00 hodin Nový Bydžov, Jiráskovo divadlo, Svatoštěpánský koncert

 

2015

 

16. 2.v 18.00 hodin Nový Bydžov Jiráskovo divadlo, vernisáž J. Pásek a A. Křižková

17. 4. ve 20.00 hodin Sosnová u České Lípy

9. 5. v 17.00 hodin Nový Bydžov - 710 let, Jiráskovo divadlo

29. 5. v 18.00 hodin Lovčice Chrám Sv. Bartoloměje, Noc kostelů

6. 6. v 18.30 hodin Hořiněves, 777 let obce

20. 6. ve 14.00 hodin Chlumec u Ústí n. Labem, Chlumecké léto

21. 6. ve 20.00 hodin Hradec Králové, galerie na Kavčím plácku

27. 6. v 16.00 a 18.00 hodin Kohoutov, 600 let obce

5. 7. ve 14.00 hodin Ratibořice - Mlynářské slavnosti

10. 7. v 19.00 hodin Piletice Šrámkův statek, Léto na statku (natáčí ČRo Hradec Králové)

1. 8. v 18.30 hodin Kosice, 700 let obce

15. 8. v 17.00 hodin Horní Maršov, Maršovská pouť

16. 8. ve 14.00 hodin, Nový Bydžov ZŠ Karla IV. - Zahrada J. Verfla

29. 8. v 17.00 hodin Velké Poříčí – náměstí, 600 let městyse

5. 9. ve 20.00 hodin Svitavy - náměstí

12. 9. ve 12.30 hodin Hradec Králové, areál Univerzity HK

12. 9. v 17.00 hodin Chrudim, Chrudimský zvonek

26.9. ve 20.00 hodin Brezno (SK), Gazdovský dvor - Stodola

3. 10. 13.00 a 14.30 Chlumec n. C., zámek Karlova Koruna, historické slavnosti

11. 11. v 18.00 hodin Královéhradecké muzeum, symposium k válce 1866

14. 11. v 10.30 hodin Nový Bydžov Masarykovo náměstí, Svatomartinský jarmark

20. 11. v 19.00 hodin Hradec Králové Klicperovo divadlo, výroční koncert - 45 let

28. 11. v 19.00 hodin Praha - Chaberský dvůr

29. 11. v 17.15 hodin Ústí nad Orlicí Mírové náměstí, adventní koncert

12. 12. v 17.00 hodin Medlov u Brna, Senior park

13. 12. v 19.00 hodin České Budějovice, sál Českého rozhlasu

18. 12. v 19.00 hodin Zdechovice u Přelouče, sál Obecní hospody

19. 12. v 17.00 hodin Srnojedy kulturní dům

21. 12. v 19.00 hodin Nový Bydžov Jiráskovo divadlo

22. 12. v 17.00 hodin Hradec Králové – Třebeš, sportovní hala

26. 12. v 17.00 hodin Nov ý Bydžov Jiráskovo divadlo, Svatoštěpánský koncert

 

2014

 

27. 2. v 19.30 hodin Úpice Jiráskovo divadlo, koncert Keltská rosa

2. 5. ve 20.00 hodin Trutnov - Dračí slavnosti, Koncertní síň Bohuslava Martinů

17. 5. ve 14,00 hodin Jičín  - Žižkovo náměstí, VP Von Tour

7. 6. v 11.00 a 17.30 hodin Kuřívody, koncerty k výročí války 1866

20. 6. v 18.00 hodin Hradec Králové Nové Adalbertinum, mezinárodní onkologické symposium

5. 7. ve 20.50 hodin Nasavrky - Nasavrkání

6. 7. ve 14.00 hodin Ratibořice - Mlynářské slavnosti

3. 8. v 18.00 hodin Opočno, Trčkovo náměstí

9. 8. v 16.00 hodin Nový Bydžov ZŠ Karla IV. - Zahrada Josefa Verfla

23. 8. ve 13.00 a 15.30 hodin Kadaň – náměstí, Císařský den

6. 9. v 19.00 hodin Hradec Králové Kavčí plácek

7. 9. v 17.00 hodin Lovčice, Chrám Sv. Bartoloměje

13. 11. v 17.00 hodin Hradec Králové Galerie 123 - Vernisáž L. Zemana

15. 11. v 17.00 hodin Slatiňany - Slatiňanský vrabčák

21. 11. v 19.00 hodin Nechanice - Kulturní dům

7. 12. v 17.00 hodin Česká Skalice, Husův sbor

11. 12. v 18.30 hodin Zdechovice u Přelouče, taneční sál U zámku

13. 12. v 17.00 hodin Staré Buky, kostel Sv. Anny

20. 12.v 19.00 hodin Nový Bydžov, Jiráskovo divadlo

22. 12. v 18.00 hodin Hradec Králové - Třebeš - sportovní hala

 

2013

 

31. 3. v 17.00 hodin Most - 1. náměstí, Velikonoční jarmark

18. 4.v 19.00 hodin Hradec Králové Divadlo Jesličky

27. 4.v 19.00 hodin Hradec Králové Country club Lucie

3. 5.v 17.00 hodin Pňov – Předhradí, sál pohostinství U Sýkorů

24. 5.v 19.00 hodin Lovčice - kostel Sv. Bartoloměje, Noc kostelů

30. 5.v 18.00 hodin Nový Bydžov- Jiráskovo divadlo, koncert ZUŠ

7. 6.ve 21.30 hodin Pardubice - Na Příhrádku, Folklorní festival

8. 6.v 11.30 hodin Hradec Králové Masarykovo náměstí

6. 7.ve 14.00 hodin Ratibořice - zámek

20. 7.v 19.30 hodin Hrádek u Nechanic - zámek

10. 8.v 11.30 hodin Kohoutov - park, Lidová řemesla

11. 8.ve 14.00 hodin Nový Bydžov - ZŠ Karla IV., Zahrada J. Verfla

23. 8.ve 20.30 hodin Lázně Bohdaneč - lázeňský park

31. 8.v 16.00 hodin Ratibořice - dvůr u mlýna

31. 8.ve 21.30 hodin Praha, Národní technické muzeum (KČT)

13. 9.ve 20.00 hodin Hradec Králové - hotel Černigov (ČZS)

14. 9.v 15.00 hodin Univerzita Hradec Králové - Den UHK

21. 9.v 17.00 hodin Sloupno – zámek, Sloupenské vinobraní

22. 9.v 16.00 hodin Milevsko – klášter, Řemesla ožívají

28. 9.v 17.00 hodin Libčany - sál obecního hostince

5. 10.v 16.50 hodin Holovousy, Slavnosti holovouských malináčů

18. 10.v 19.00 hodin Horní Maršov areál DOTEK

26. 10.ve 20.00 hodin Nový Bydžov - MEKKA, Dny slovenské kultury

6. 12.v 18.00 hodin Velké Poříčí, kulturní dům

13. 12.v 19.00 hodin Tanvald, Kino Jas

14. 12.v 19.00 hodin Praha 6, Vítězné náměstí

15. 12.ve 14.45 hodin Ústí nad Orlicí, Mírové náměstí

19. 12.v 19.30 hodin Zdechovice u Přelouče, školní klub

20. 12.v 19.00 hodin Nový Bydžov Jiráskovo divadlo

21. 12.v 17.00 hodin Srnojedy u Pardubic Kulturní dům

 

2012

 

2. 3. v 18.00 hodin Hradec Králové Nové Adalbertinum, Hradecké onkologické dny

24. 3. v 10.00 - 17.00 hodin Litoměřice – Hrad, Jaroslavení

1. 4. v 18.00 hodin Dubenec u Dvora Králové, Kostel Sv. Josefa

10. 4. v 19.00 hodin Hradec Králové - Nový pivovar, Síň Petra Ebena

19. 5. v 15.50 hodin Sedmihorky, festival Sedmihorské léto

20. 5. ve 20.00 hodin Praha - Malostranská beseda

22. 5. v 19.00 hodin Žebrák - komorní sál divadla "KK"

26. 5. v 15.00 hodin a v 19.30 hodin Zámek Žirovnice, Slavnosti jednorožce

30. 5. v 18.00 hodin Jiráskovo divadlo Nový Bydžov, 60 let místní ZUŠ

1. 6. v 19.00 hodin Lovčice, Chrám Sv.Bartoloměje

2. 6. v 18.00 hodin Černilov - Černilovský dvůr, keltský podvečer

9. 6. v 18.00 hodin Staré Buky - kostel Sv. Anny

16. 6. v 16.00 hodin Chlumec nad Cidlinou - Loreta výročí 777 let města

17. 6. v 7.30 hodin Pardubice - zámecký areál, Pernštejnské svítání

29. 6. v 15.00 hodin Hradec Králové - Masarykovo nám., výročí války 1866

30. 6. v 16.00 hodin Chlum u HK, Lesní divadlo, výročí války 1866

1. 9. v 17.00 hodin Modra (Slovensko), Slávnosť hliny

7. 9. v 17.00 hodin Dubí u Teplic, Kostel Panny Marie

23. 9. ve 14.00 hodin Česká Skalice - Vila Čerych, benefiční koncert

28. 9. v 19.00 hodin Dražice u Tábora, kostel Sv. Jana Křtitele

17.10. v 19.00 hodin Český Krumlov - Krčínův dům

10. 11.v 19.00 hodin Hradec Králové - Country club Lucie

1. 12. v 17.00 hodin Studnice, kostel Sv. Jana Nepomuckého

6. 12. v 18.00 hodin Trutnov – Muzeum, adventní koncert

7. 12. v 19.00 hodin Starý Bydžov - Obecní hospoda

8. 12. v 17.00 hodin Staré Buky - kostel Sv. Anny

9. 12. v 17.00 hodin Vítězná, kostel Sv. Jana Nepomuckého

12. 12. ve 20.00 hodin Říčany u Prahy, Městské kulturní středisko

14. 12. v 19.00 hodin Dobrá Voda u Hořic, Kulturní dům

15. 12. v 17.00 hodin Lužec nad Cidlinou, Kulturní dům

17. 12. v 19.00 hodin Nový Bydžov, Jiráskovo divadlo

21. 12. v 18.00 hodin Hradec Králové – Třebeš, sportovní hala

 

2008

22. 2. 18.00

Hradec Králové Nové Adalbertinum, mezinárodní onkologická konference

19. 4. 15.30

Dlaskův statek, Dolánky u Turnova – folklórní festival

11. 5. 16.15

Hradec Králové, Nové Adalbertinum – Farní den

23. 5. 19.00

Jičín, Valdická brána – Valdštejnské slavnosti

29. 5. 19.00

Hostivice, zámek

7. 6 14.00

Kuřivody – Slavnost k výročí války 1866

7. 6. 19.00

Vrchlabí – Liščí farma

14. 6. 16.30

Rožmitál pod Třemšínem, náměstí – historické slavnost

26. 7. 3. 8.

Natáčení nového alba (č.10)

5. 9. 17.30

Hrad Pecka – koncert pro mezinárodní seminář

7. 9. 15.30

Náchod – Kuronské slavnosti

20. 9. 14.45

Příbram – Svatohorská šalmaj

4. 10. 13.00

Hradec Králové, Nový Pivovar – Školský jarmark

23.10.2017

8.30 a 10.00 Česká Třebová, divadlo – koncerty pro školy

1. 11. 19.00

Slatiňany – festival Slatiňanský vrabčák

12. 11. 19.00

Univerzita Hradec Králové, aula

30. 11. 15.00

Husův sbor v Chlumci nad Cidlinou - Zahájení adventu

7. 12. 18.15

Praha-Petřiny - adventní koncert

12. 12. 19.00

Černý Důl - adventní koncert

13. 12. 18.00

Bakov nad Jizerou – adventní koncert

14. 12. 18.00

Luštěnice - Senior park - adventní koncert

15. 12. 20.00

Zdechovice u Přelouče – kostel – adventní koncert

19. 12. 19.00

Hradec Králové - Nové Adalbertinum - adventní koncert

20. 12. 18.00

Nový Bydžov - Jiráskovo divadlo - adventní koncert

21. 12. 17.00

Sloupnice - kino - adventní koncert

2007


 

25. 3. 14.30

Rozsochatec u Havl. Brodu

27. 5. 15.30

Hradec Králové, Nové Adalbertinum, benefiční koncert

1. 6. 22.00

Pardubice – Perštýnská noc

2. 6. 10.00

Oslavy 110 let ZŠ Klicperova v Novém Bydžově

2. 6. 19.00

Šrámkův statek Piletice – folklórní slavnosti

22. 6. 9.00

Hradec Králové, Hotel Černigov – koncert pro ČZS

14. 7. 13.00

Hrad Landštejn – výročí skupiny Táborští střelci

11. 8. 19.30

Hrádek u Nechanic – akce „Romantický Hrádek“

26. 8. 13.30

Černilov u Hradce Králové, Farní den

8. 9. 14.15

Pardubice, Tyršovy sady – dožínky

22. 9. 16.00

Babiččino údolí, před Panským hostincem

30. 11. 19.00

Rychnov, Hotel Havel – vánoční koncert

6. 12.19.00

Hradec Králové, divadlo Drak – vánoční koncert

7. 12. 19.30

Starý Bydžov, obecní hospoda – vánoční koncert

8. 12. 18.30 a

20.00 Hrádek u Nechanic – vánoční koncerty

9. 12. 17.00

Česká Skalice, kostel Čsl. církve husitské

12. 12. 17.00

Sychrov – zámek

14. 12. 19.00

Mnichovo Hradiště, kulturní klub

15. 12. 18.00

Luštěnice, Senior klub – vánoční koncert

16. 12. 19.00

Nový Bydžov, sokolovna – vánoční koncert

17. 12. 8.30,

10.00, 11.30 Náchod – vánoční koncerty pro školy

20. 12. 18.00

Hradec Králové, Adalbertinum – vánoční koncert


 

2006


 

25. 2. 17.00

Nové Město nad Metují, sokolovna

3. 3.18.30

Hradec Králové, Nové Adalbertinum (pro FN HK)

29. 3. 19.30

Chotěboř, sál kina

30. 4. 21.00

Čarodějnice na Kunětické hoře

27. 5. 18.10

Obecnice u Příbrami

4. 6. 14.00

Hradec Králové, Nové Adalbertinum – benefiční koncert

10. 6. 16.00

Kuřivody u Mnichova Hradiště, výročí války 1866

16. 6. 19.00

Zdechovice u Přelouče, sál zámku

17. 6. 16.30

Žernov u České Skalice, výročí války 1866

30. 6. 20.30

Hradec Králové, Velké náměstí – výročí války 1866

15. 7. 18.30

Chlumec nad Cidlinou, nádvoří zámku

12. 8. 19.30

Hrádek u Nechanic – akce „Romantický Hrádek“

13. 8. 19.00

Hronov – letní pódium v Jiráskových sadech

26. 8. 19.30

Broumov – před městským divadlem

2. 9. 17.00

Velké Poříčí u Hronova – náměstí

9. 9. 10.00 a

14.30 Jičín – Valdštejnovo náměstí

15. 9. 19.00

Jičín – Valdštejnovo nám. (Dny evropského dědictví)

16. 9. 18.45

Dvůr Králové, výročí války 1866

23. 9. 16.00

Dolánky u Turnova – Svatováclavské posvícení

7. 10. 16.00

Slatiňany – folkový festival


 

2005


 

25. 2. 19.00

Hradec Králové – mezinár. onkologické sympozium

7. 5. 19.00

Náchod náměstí, 60 let od konce II. svět. války

15. 5. 14.00

Hradec Králové, Nové Adalbertinum – Farní den

28. 5. 15.30

Turnov, areál muzea – Staročeský jarmark

18. 6. 11.00 a

15.00 Nový Bydžov, náměstí – 700 let města

25. 6. 14.00 a

15.30 Boharyně, výročí obce a školy

4. – 10. 7.

Natáčení nového vánočního CD (9. album kapely)

15. 7. 20.00

Budyně nad Ohří – mezinárodní keltský festival

16. 7. 16.00

Chlumec nad Cidlinou, zámek Karlova Koruna

13. 8. 18.00

Hlinsko, folkový festival, areál DTJ

27. 8. 18.00

Kadaň, náměstí – Královské dny

10. 9. 19.00

Trutnov, Krakonošovo náměstí – výročí války 1866

24. 9. 13.00

Dobruška, náměstí

8. 11. 16.30

Hradec Králové, Městská hudební síň

22. 11. 16.00

Hradec Králové, Lékařská fakulta – vernisáž

25. 11. 20.40

Praha, Hotel Holliday Inn

27. 11. 18.00

Chlumec nad Cidlinou, Husův sbor

2. 12. 19.00

Turnov, Muzeum Českého ráje

15. 12. 19.00

Praha, Restaurant Celnice – adventní koncert

16. 12. 18.00

Zdechovice u Přelouče, Sokolovna

17. 12. 18.00

Hradec Králové, Nové Adalbertinum

18. 12. 17.00

Hradec Králové, Sokolovna Třebeš


 

2004


 

25. 3. 13.30

Univerzita Hradec Králové, PF – Den učitelů

14. 5. 8.30 a

10.00 Kulturní dům Kralupy (koncerty pro školy)

30. 5. 14.00

Hradec Králové, Nové Adalbertinum – Farní den

4. 6. 9.00

Nechanice, kulturní dům (koncert pro školy)

4. 6. 20.00

Pardubice – Pernštýnská noc

5. 6. 22.00

Šrámkův statek v Pileticích u Hradce Králové

19. 6. 16.00

Česká Skalice – Výročí války 1866

25. 5. 18.00

Hradec Králové, před OD Tesco

3. 7. 14.00

Chlum u Hradec Králové – Výročí války 1866

31. 7. 19.00

Žireč – Anenské slavnosti

14. 8. 15.00

Hlinsko – folkový festival

14. 8. 19.30

Hrádek u Nechanic, akce Romantický zámek

20. 8. 18.00

Náchod, zámek

10. 9. 20.00

Jičín, náměstí – „Jičín – město pohádky“

11. 9. 11.00 a

14.00 Česká Lípa – Klášterní zahrada

11. 9. 18.00

Náchod – výročí války 1866

7. 10. 10.30

Nový Bydžov, Jiráskovo divadlo, výročí VOŠ a SOŠ

15. 10. 10.00

Česká Lípa, Jiráskovo divadlo, koncert pro školy

13. 11. 20.00

Jánské Lázně, hotel Vyhlídka

10. 12. 19.00

Starý Bydžov, obecní hospoda, vánoční koncert

11. 12. 20.00

Hradec Králové – Country club Lucie, vánoční koncert

17. 12. 9.00

Hradec Králové – KD Medium, vánoční koncert pro školy

18. 12. 17.00

Hradec Králové – sokolovna Třebeš, vánoční koncert

20. 12. 8.30,

10.00 a 11.30 Holice – Kulturní dům, vánoční koncerty pro školy

21. 12. 9.00,

10.45 a 19.30 Hronov, Jiráskovo divadlo – vánoční koncerty

27. 12. 17.30

Hradec Králové – Klicperovo divadlo, vánoční koncert

28. 12. 19.00

Skřivany – Ústav sociální péče, vánoční koncert


 

2003


 

15. 2. 17.00

Znovuotevření Jiráskova divadla v Novém Bydžově

21. 2. 19.00

Hradec Králové, Nové Adalbertinum (mezinárodní onkologické sympózium)

27. 2. 19.30

Lázně Bělohrad, kulturní sál lázní

28. 2. 8.30 a

10.00 Hradec Králové, Adalbertinum (koncerty pro školy)

14. 3. 9.00 a

10.30 Česká Lípa, Jiráskovo divadlo (koncert pro školy)

22. 3. 20.00

Janské Lázně, hotel Vyhlídka

11. 4. 9.00

Čelákovice, kulturní dům (koncert pro školy)

11. 4. 19.00

Lázně Bělohrad, kulturní sál

12. 4. 18.00

Kvasiny, Kulturní dům

25. 4. 9.00 a

10.30 Hradec Králové, Adalbertinum (koncert pro školy)

1. 5. 11.00

Nový Bydžov, Masarykovo nám., „Vítání jara“

30. 5. 9.00

Skuhrov nad Bělou (koncert pro školu)

6. 6. 19.00

Zlín, Academia centrum

8. 6. 14.00

Hradec Králové, Nové Adalbertinum

20. 6. 16.00

Nový Bydžov, Jiráskovo divadlo, 130 let gymnázia

21. 6. 15.00 a

17.00 Nechanice, náměstí – Výročí války 1866

22. 6. 21.00

Hradec Králové, Klicperovo divadlo – letní scéna

29. 6. 17.00

Slatiňany, venkovní areál ZUŠ

7.– 13. 7.

Hradec Králové, CM studio, natáčení CD „Hodokvas“

16. 8. 20.00

Hrádek u Nechanic, nádvoří, akce Romantický Hrádek

23. 8. 18.00

Čelákovice, venkovní areál před Kulturním domem

31.8. 13.00 a

15.30 Kadaň, náměstí (Královské dny v Kadani)

14. 9. 14.00

Chlumec nad Cidlinou, Loreta (charitativní koncert)

15. 9. 19.00

Hradec Králové, Farmaceutická fakulta (akce ČAS)

19. 9. 17.00

Jilemnice, Krkonošské muzeum (vernisáž výstavy)

4. 10. 12.40

Kuks, areál hospitalu (Svatohubertské slavnosti)

14. 11. 12.40

Vydání nového CD Hodokvas

15. 11. 19.30

Nový Bydžov, Jiráskovo divadlo – křest CD Hodokvas

22. 11. 19.30

Jilemnice, zámek

28. 11. 19.00

Hradec Králové, Farmaceutická fakulta (akce ČAS)

3. 12. 21.00

Jánské Lázně, hotel Vyhlídka – vánoční koncert

11. 12. 19.30

Litomyšl, Smetanův dům (vánoční koncert)

12. 12. 8.30,

10.00 a 19.30 Opočno, Kodymův dům (vánoční koncerty)

13. 12. 15.00

Chlumec nad Cidlinou, kino (vánoční koncert)

14. 12. 18.00

Hradec Králové, hotel Černigov – kongresový sál

18. 12. 20.00

Starý Bydžov, Obecní hospoda – vánoční koncert

20. 12. 14.30

Pardubice, KD Dubina (vánoční koncert)


 

Závěr roku 2002


 

6. 9. 18.00

Slavnosti královny Elišky v Hradci Králové

7. 9. 11.00 a

18.00 Slavnosti královny Elišky – letní pódium KD v Hradci Králové

27.9.2017

Svatba Martiny Filipové s Jiřím Vejrem – kaple Hrádku u Nechanic

22. 10. 19.30

Lanškroun, kulturní centrum Zámek

8. 11. 20.00

Country klub Lucie Hradec Králové

1. 12. 16.00

Kulturní dům Opočno – vánoční koncert

3. 12. 21.00

Jánské Lázně, hotel Vyhlídka – vánoční koncert

6. 12. 9.00 a

10.30 Turnov, divadlo – vánoční koncerty pro ZŠ

8. 12. 14.00

Hradec Králové, Velké náměstí – vánoční koncert

11. 12. 20.00

AC klub Hradec Králové – hosty skupiny Trdlo

13. 12. 10.45

a 19.30 Jiráskovo divadlo Hronov – vánoční koncerty

14. 12. 15.00

Hradec Králové, Futurum – vánoční koncert

14. 12. 19.00

Starý Bydžov, Obecní hospoda – vánoční koncert

15. 12. 16.00

Horní Maršov – vánoční koncert

16. 12. 10.30

a 19.30 Kulturní dům Vrchlabí, vánoční koncerty

20. 12. 9.00 a

11.30 Hostinné, kino, vánoční koncerty pro školy

21. 12. 18.00

Nové Adalbertinum Hradec Králové – křest CD Vítr z Keltie

22. 12. 17.00

Hradec Králové – Třebeš, sokolovna

25. 12. 16.00

Ústí nad Orlicí, náměstí


 

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363