Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 07.02.2011

Vložil: Radka,Eva,Nika

Titulek: To je kráááásný!

Dneska sme slavily sváteček a teď sme si pustily písničku z betléma a je moc krááááásná a tak si ji pouštíme znova a zpíváme s váma mememe a hihihi a hróóóózně vám to kazíme :-D a všechny vás zdravíme.
Holky z jedné školky (fakt!) v Plzni

Datum: 08.02.2011

Vložil: Honza Filip

Titulek: Re: To je kráááásný!

Nazdárek holky z jedné školky!
Gratulujeme k svátečku, jsme rádi, že jste rády! S nějakým kazením našeho zpěvu si nelamte hlavu, podstatné je, že si dokážete od srdce zazpívat!!!

Datum: 01.02.2011

Vložil: Pavel

Titulek: přání

Vážení a milí Kantoři, přeji Vám, ať se práce na nových nosičích daří ke spokojenosti Vaší a posléze i naší. Všechny dosavadní byly skvělé, ale Vy je, o tom jsem přesvědčen, ještě překonáte. A jest mi těšiti se, že na některém z koncertů, po měsíci březnu konaném, se o tom naživo přesvědčiti budu moci. Jste skvělí!

Datum: 02.02.2011

Vložil: Honza Filip

Titulek: Re: přání

Pavle, děkujeme! V současné době úsilovně pracujeme na vánočním DVD. Děláme to již nyní, abychom tam mohli použít záběry krás zimní české krajiny. Mělo by vyjít před Vánoci 2011. Současně chystáme repertoár na naše 11. řadové album, které budeme natáčet v červenci. U žádného projektu se nedá dopředu říct, jestli se povede. To ukáže čas. Budeme se ale snažit tam dát to nejlepší, čeho jsme schopni.

Datum: 29.01.2011

Vložil: Věra

Titulek: betlém

To spojení s Třebechovickým betlémem je výborný nápad a moc se na výsledek těším.Ani jsem nevěděla,že se bude stěhovat.Držím vám palce,ať se vše vydaří.Věra Strmisková

Datum: 02.02.2011

Vložil: Honza Filip

Titulek: Re: betlém

Děkujeme za Vaši podporu!

Datum: 26.01.2011

Vložil: honza

Titulek: kantori na fb

mate na facebooku dobryho agenta jindru.posledni dny na mne kantori vykukujou ze vsech stran.uz se bojim otevrit mikrovlnku :-) ale ma pravdu protoze ste fakt dobry :-)))))

Datum: 01.02.2011

Vložil: Jindřich Honzík

Titulek: Re: kantori na fb

Děkuji za "pomluvu" :-)

Datum: 24.01.2011

Vložil: Pavel

Titulek: koncerty

Jsem rád,že je o Vás zase slyšet.Pamatuji si Vás coby kluk,když jste hráli na hradu Choustník.Ve Folku píšete,že máte domluvené koncerty,ovšem tady na stránkách mi chybí.Nebo že bych špatně hledal?Chystáte se letos na Táborsko?Každopádně at se Vám daří.Ahoj

Datum: 25.01.2011

Vložil: Jan Filip

Titulek: Re: koncerty

Děkujeme za milá slova, Pavle. V tomto období hrajeme jen několik dlouho nasmlouvaných koncertů pro uzavřené společnosti (domov seniorů, lékařské symposium apod.), protože po nabitém konci roku musíme dát dohromady nástroje, techniku i sebe :-), pilně zkoušet písně pro nový program a CD a současně jsme se vrhli do přípravy DVD "Vánoce v Betlémě", které musíme natočit do konce února. Veřejné koncerty tedy příjdou na řadu asi až od března a samozřejmě, že je zveřejníme na webu i na Facebooku. Pozvání z Táborska zatím nemáme, ale není všem dnům konec :-)
Ještě jednou díky za přízeň. Jan Filip a KANTOŘI

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!