Kantory vždycky zajímaly Vaše názory, připomínky, přání...

Máte nějaké? Sem s nimi:

CO MÁTE NA SRDCI:

Datum: 07.12.2010

Vložil: Pavel Tučka

Titulek: Překvapení a přání

Vážení přátelé, čirou náhodou, pátraje po písničce Malý bubeníček, jsem narazil na Vaše stránky a byl jsem překvapen, že kapela stále existuje. Naposledy jsem měl totiž o Vás povědomost i LP desky z 80. let, to ještě s Kantory hráli Lída a Miloš Dvořáčkovi. Je to dávno... Překvapení je to opravdu milé, moc jste se mi líbili, tento způsob folkové muziky je mému srdci věru blízký. Proto Vám, i když dodatečně, přeji k čtyřicetinám vše nej, ať Vám to stále tak nádherně hraje, ať stále rozdáváte radost a pohodu. Tož všechno krásné, přátelé!

Datum: 06.12.2010

Vložil: Jan Sotona, Praha 5

Titulek: Kde jste byli?

Dobrý den - je mi jako vám a nikdy jsem o vás neslyšel až teď . Přitom jste fakt profesionálové, pokud to můžu posoudit z nahrávek,a hrajete opravdu folk-music. Možná v tom je problém, protože u nás se za folk považují jakési protestsongy a na původní význam toho slova se nedbá.Poslechl jsem si i Zpívánky,jsou roztomilé, ale dneska se děti (i z popudu učitelů a rodičů) radši kroutí při "Maxících" a "Dádě" a televize i rádia tomu ochotně asistují.tak vám díky, že i vaší zásluhou lidová písnička nevymírá a dokonce ji umíte v zajímavém hávu předložit i těm,které by jinak ani moc nezajímala. Honza

Datum: 04.12.2010

Vložil: EVA A LIBOR

Titulek: ZÁŽITEK Z HRADCE

VČERA JSME MĚLI DÍKY VÁM PŘEDČASNÉ VÁNOCE. BYLO TO NĚCO KRÁSNÉHO A V SOUČASNÉ ZÁPLAVĚ KOMERCE NESKUTEČNÉHO. NAVÍC JSTE HRÁLI PRO DOBROU VĚC - CHARITU. JSTE PRO NÁS ZJEVENÍ !!! TEĎ JSME NAVÍC ZABROUSILI NA VÁŠ PŮVABNÝ WEB A TA VČEREJŠÍ NÁLADA JE TU ZNOVU. KDYBYCHOM UMĚLI DĚLAT DORTY, NEUPEČEME VÁM HOUSLE, ALE PŘÍMO KONTRABAS. PŘEJEME NÁDHERNÉ SVÁTKY A TĚŠÍME SE ZASE NĚKDY NA SHLEDANOU. E+L

Datum: 03.12.2010

Vložil: Sylva

Titulek: vánoce

Váš koncert při zahájení Adventu v Chlumci byl opravdu skvostný (DĚKUJEME!), chystala jsem se i dnes do Hradce, ale nevyšlo mi to - určitě si ale za Vámi ještě někam zajedu. Jste sluníčka. Sylva

Datum: 29.11.2010

Vložil: Zdeněk a Jana Kalfusovi

Titulek: Víc Kantorů!

Dobrý den,rovněž my Vás objevujeme a jsme rovněž nadšeni.nemohli by jste poslat nějaké nahrávky do rádií,aby to mohli dávat o svátcích místo těch ukňouraných koled a amerických Santa Clausů?Pohoda,kterou rozdáváte by určitě chytla všechny posluchače.Držíme Vám palce a přejeme Vám tak krásné svátky,jaké Vy děláte nám! Zdeněk a Jana

Datum: 29.11.2010

Vložil: Jan Filip

Titulek: Re: Víc Kantorů!

Milí přátelé,
přestože působíme celostátně, patříme mezi regionální kapely (všichni žijeme na Královéhradecku) a celostátní média nás tak i berou. Nikdy nám to nevadilo, protože dřív měly regionální rozhlasové stanice za úkol propagovat regionální umělce a kapely. Dnes se však hraje všude stejný spotřební pop. Například Český rozhlas v Hradci Králové má k dispozici všechna naše řadová alba, rád by je vysílal, ale je natolik svázán dramaturgií, že se až na vzácné výjimky ve vysílání neobjevujeme. Tato situace je téměř všude stejná, výjimkou je pouze Radio Folk a Radio Proglas. Naštěstí existuje internet, CD a DVD a k tomu, co nás zajímá, se dá dopídit jinými cestami.
Mějte se krásně a přejeme Vám radostné prožití Vánoc a šťastný nový rok!
Vaši Kantoři

Datum: 25.11.2010

Vložil: Zdena

Titulek: těší mě

Ještě nedávno jsem o vás neměla vůbec tušení a tím jak vás poslouchám v rádiu a na internetu jste mi stále bližší.Vaše muzika je podmanivá a vy musíte být bezvadný lidi.Jsem ráda že jsme vás poznala (i když zatím jen na dálku). Zdena

Datum: 24.11.2010

Vložil: Blanka

Titulek: Housle

Krásný dortík jste dostali MŃAM MŃAM. Vy jste ale taky "k sežrání" :-) Blanka

Datum: 22.11.2010

Vložil: Mirek

Titulek: Pán tance

Pán tance SUPER !!! I ten step.

Datum: 21.11.2010

Vložil: eva

Titulek: webmaster

Nepřestávám žasnout nad mistrovstvím nového webmastera a manažera ....jsi super Jindřichu...stánky jsou úžasné....velké díky...eva

Vyhledávání

Kontakt

Kapelník Kantorů: Mgr. JAN FILIP Manager: PhDr. Jindřich Honzík Dr. Jana Deyla 2102
504 01 Nový Bydžov
kapelník ..... +420 732 984 606 manager ..... +420 733 111 363

KANTOŘI

děkují za Vaše názory, za slova chvály i za přání ke kapelním výročím a těší se na shledání na koncertech nebo alespoň prostřednictvím svých CD a DVD.

A děkujeme i za připomínky, které nám pomáhají v naší práci. Naše 11. řadové album SVÍTÁNÍ vyšlo 7. 11. 2011 a slavnostně jsme ho pokřtili v pátek 11. 11. 2011 na koncertě v Jiráskově divadle v Novém Bydžově. Doufáme, že Vám tento počin udělal radost!!!  Dne 28.3. 2013 vyšlo naše vánoční DVD Kantoři v Betlémě. Je to výběr patnácti titulů z naší vánoční tvorby. Zatím poslední vánoční CD vyšlo 24. 10. 2016. Je to živě nahraný záznam adventního koncertu Dobrý večer Tobě. CD obsahuje 13 novinek, jednu píseň z minula a jeden přídavek. Dalším počinem je 13. řadové album, které vyšlo 12. 12. 2018. Jmenuje se Hej, sokoli! a obsahuje 13 písňových novinek, tentokrát hlavně z oblasti keltského folku. Nejnovějším přírůstkem v naší diskografii je 14. řadové album Budem zpívat dál, které vyšlo k jubileu 50 let Kantorů 7. 10 2020. Obsahuje opět 16 kapelních novinek. Ať se Vám líbí!